Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ne ulazim ja u vas odnos i prepiske to ostavimo na stranu (mada svako ima svoje iskustvo)
Ono sto sam napisao to i mislim a ponovo ti pisem, to da trebaju da imaju servis trebaju a ne znam da li ga imaju, ono sto je cinjenica da uglavnom svi servisi ovlasceni izbegavaju popravke i zavrsava se...
Super su cevke legle, mada ne znam kakva ti je ta druga varijanta, probaj obavezno... poneki put je potrebno da se sve sastavi pa da shvatis sta jos moze i kako to izvesti
Pozravljam operaciju ALI sve je to lepo ako nisi nacepio masinu pa ti ne treba neki preterano veliki propuh, u suprotnom ta carapa kao i svi filteri se napuni za par dana i onda dolazi do gusenja napajanja itd, koliko je dobro postoji i niz opasnosti, trebalo bi biti za nijansu redji filter i...