Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Pozdrav newkamber! Welkom!
Ivica pre hasvela, polovno sa garancjiom pre nego novo (ako je cena ok)
Za te igre sto tebe zanimaju imaces totalni overkill masinu.
Idi na gtx 970 ako ides na novu graficku umesto 290.
Ako ides na polovnu graficku onda naravno rudar 290 ali samo i samo sa garancijom.
Identican problem sam i ja imao sa narodnom verzijom ali guglam psole i sa regularnom je isti problem.
Nisam usepo da resim i bacio sam se na drugi softver.
Sa oficijalne skype stranice: http://goo.gl/Gn1Rit
I get a message saying "Skype Can't Connect." What do I do?
You might see a message saying "Skype can't connect";
this might mean your software is out of date and you need to upgrade.
Proveri firewall da ti ne blokira skype.
Imas pravo jedanput da pogadjas gde moze da bude, a ako se ne snadjes:
Inace idi na help pa about, tu ti pise verzija.
trenutna aktuelna je 6.21.0.104
tvoja?
Probaj da apdejtujes skype pre nego sto uradis log in.
Ranuj ga kao administrator.
proveri lozinku da nije mozda upaljen caps lock.
Ako skajp radi onda radi, ako ne moze da se loginujes to nema veze sa registry bazom.
A ako si bas uporan imas ovde korak po korak sto se tice registrija samo...
@Don Workinson
A sad imagine da je u minicu na stiklama i da ima dekolte i da je recimo kasno u noc...
uzas kakvi su ljudi, a najbolji su mi komentari tipa sama je to trazila i slicno :nuts:
Ovako to need!
jRgLzypjEF4