Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Drugari koja je vasa preporuka za tv kartu preko koje ce bez problema moci da se gleda IPTV telekomovog box paketa?
Hvala unapred.
Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 4
IMa li ovde ljudi koji igraju simulacije poput GTR,GTR2<GTR Evo.,GTL,RACE(07/On),...
AKo ima evo za sve ljubitelje istih staza Usce da se malo vozaju:
GTL: http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=25286
GTR2: http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=25291
:wave: