• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi

    ^Brate ako daju za dz ovo sta nakupis, dobrovoljno se prijavljujem i ja ovo da probam :d
  2. BEGINER

    Automobili

    @MinuS: Matorac, digni ruku od pokusaja da razumes bilo sta u ovoj zemlji... Sto se vise trudis, bices sve zbunjeniji i zbunjeniji :d
  3. BEGINER

    Automobili

    A sa obzirom da je upitanju Yugisa :d, bojim se da je odgovor pod a ili ti 1 :d
  4. BEGINER

    Šta slušate sada... ?

    b-ehoEmDbrM
  5. BEGINER

    Srećni praznici svim PCAXE forumašima - s ljubavlju Transcend

    Poslato :) Ko zna, mozda konacno i ja ubodem nesto nekad na nagradnoj igri :)
  6. BEGINER

    MaTRaX, HBD i HNY :D

    Pridruzujem se cestitkama... Srecna i srecan :) i sve najbolje
  7. BEGINER

    Srećna Nova 2013.

    Srecna nova i svima vam zelim isto sto i sebi :), dakle sve najbolje u novoj godini
  8. BEGINER

    Srećna ti nova godina Beagle! :D

    Srecan i sve najbolje
  9. BEGINER

    Android - aplikacije, igre...

    Jel probao mozda neko Revolt Rom na SGSII? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1755884
  10. BEGINER

    [Rešeno] Koji sokovnik kupiti?

    Nek te dugo i dobro sluzi ;) Inace slazem se sa Diabolique-om oko blendera
  11. BEGINER

    Da li i sta trenirate?

    Fin recept, pitam se ko ti rekao :p
  12. BEGINER

    Smešne Slike [2012]

    Sta reci :rotf: :rotf: :rotf:
  13. BEGINER

    OCz [CM Xornet modding competition]

    Lambo proverena varijanta :appl:
  14. BEGINER

    JBL [CM Xornet modding competition]

    BMW is the way ;)
  15. BEGINER

    MegaSkot [CM Xornet modding competition]

    Pridruzujem se cestitkama... Stvarno dobrooo izgleda :appl:
  16. BEGINER

    Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

    Gledao ja , odlicna serija ;) Ako volis serije tog tipa neces sigurno pogresiti, prica je odlicna, svaka epizoda te drzi konstatno koncentirsanim (znaci neces se smoriti :d), a i mnogi strucnjaci kazu da je gluma u toj seriiji verovatno jedna od najboljih od strane glavnog glumca Majkla...
  17. BEGINER

    Vaši kućni ljubimci

    Ekseprimenti su cudo :d
  18. BEGINER

    Šta slušate sada... ?

    JBTh0Kmx6II
  19. BEGINER

    Vase Speedtest i Pingtest brzine

    To bez daljenjeg ;) Lepo odjavi ti PTT, i dogovori sa covekm da placate 50/50 i vozi TT :d :wave:
  20. BEGINER

    Vase Speedtest i Pingtest brzine

    Niste razumeli Minusa ;) Optika je Targo svakako, medjutm onaj paket ima njegov drugar na gajbi(paket koji je minus okacio), a minus se kaci na njega tj njegov paket putem WIfi-ja tj preko antene za WIFI :) (ako sam i ja dobro razumeo :d)
Vrh