Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Gledao ja , odlicna serija ;)
Ako volis serije tog tipa neces sigurno pogresiti, prica je odlicna, svaka epizoda te drzi konstatno koncentirsanim (znaci neces se smoriti :d), a i mnogi strucnjaci kazu da je gluma u toj seriiji verovatno jedna od najboljih od strane glavnog glumca Majkla...
Niste razumeli Minusa ;)
Optika je Targo svakako, medjutm onaj paket ima njegov drugar na gajbi(paket koji je minus okacio), a minus se kaci na njega tj njegov paket putem WIfi-ja tj preko antene za WIFI :)
(ako sam i ja dobro razumeo :d)