Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
SS PC modding radionica je oplemenjena jednim lepim uredjajem, to je APC PM6U, fenomenaln i kvalitetna strujna letva koja poseduje dva adaptera od 5v koji su korisni u radu sa Arduino i drugim igranjem sa komponentama koje zahtavaju ovakvo napajanje, Hvala puno!!! :)
Hvala kompaniji APC koja je pomogla ovaj projekat strujnom letvom i zastitom APC PM6U, bice veom znacajno u izradi projekata i radu sa Arduiono iz razloga sto poseduje dva 5v adaptera! :)
Videces, brdo posla i detalja, kablove jos nisam resio u totalu ali nacelno ce se sputati uz zadnju masku, mozda iskoristim vezice od CM5 ali to je jos samo nacelno, cekam da zavrsim sasiju, nakacim hardware i onda cu znati precizno :)
Pozdrav drugari, krecemo novi projekat, ovog puta je to scratch build!Ocekuje se dosta rada na aluminiumu, bice ovo nesto sasvim novo i uzbudljivo.
Sa ovim projekatom se takmcim na ovogodisnjem "Cooler Master WS 20017" takmicenju.
Hardware koji cu u potrebiti:
Intel I7 6700k
Gigabyte...
Ne, samo kapiram da je posle 2000 godine, jer je tada bio novije proizvodnje, radnja jeste tamo smestena ali se govori "americki"
Posinje tako sto par ortaka kriminalaca krecu u nocni posao tipa kradja, otmica itd i natrcavaju na ovaj par na pumpi koliko se secam a oni se vracaju iz nocnog...
Drugari aj treba mi pomoc, pre jedno desetak godina sam gledao film na TVu i sada pokusavam da se setim naziva i nadjem ga na IMDB itd ali bezuspesno, znam generalno radnju ali nikako da povezem sve i lociram o kom filmu se radi, poslusajte pa mozda neko ima resenje:
Radnja se odvija u Riju...
Ma ne sumnjam ja da ces ti to spicaniti maximalno, nego se nesto tripujem tipa velika kutija u desnom cosku, daj joj neki smek i smisao, na to sam samo mislio, sry ako ne vidim dalje od toga a ti vec imas ideju :)