Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
http://www.itsvet.com/procesor_intel_i5_6600k-pdaa1-23.i?id=653
A sto se tice igara ne opravdava cenu pogotovo sto mu fx x8 dise za vratom debelo. (izmotajte na 2:32)
W3tR43dYebI
Ako si skinuo si instalirao?
Ukljuci opciju AUTO za fan kontroler za graficku i ne diraj nista vise.
To kuciste je odlicno, gde si nasao i po kojoj ceni?
Imas ovde svasta nesto,
baci oko koje ti se svidi pa vidi cenu, i ako estetikao kao i cena odgovara procitas/pogledas recenziju.
+1 da je gx 960 2gb besmislena kupovina jos pogotovo asus model.
I pre bih isao na i5 + sirotinjska ploca
nego fx x8 i besna ploca.
Ja imam full hd 27 inca i uzivanje je, nema pixelizacije ili slicno, uzmi slobodno, jer 4 inca manje u dijagonali je ogromna radna povrsina
na koju nista bitno...