Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ma nek baci komp kroz prozor i kupi novi, sto je sigurno sigurno... ;)
Nego Milose gejmeru kazi ti nama koji ti to cpu imas
da li si probao windows defender da ugasis - real time protection i skeniranje?
Kad otvoris taks manager pogledaj pod procesi sta zauzima najvise, a klikni i opciju show processes from all users i sortiraj po CPU koloni.
Onda javi sta ide na 90% tacno.
Krenuce te sarene kockice i linije sve gusce i cesce da se javljaju a to je znak da 99% graficka crkava.
Nekada na neko vreme pomogne da se smanje klokovi za gpu i ram, nekada.
E odgledao sam celu od pocetka do kraja, lepo lepo Dule,
polako ode ti i u javne tv licnosti, uskoro garant dobijas poziv za farmu ili parove :) ne daj se!
Kod mene u firmi otvorene su 4 pozicije:
Java junior developer - JuniorSoftwareEngineer.PDF
Java senior developer - SoftwareEngineer.PDF
Marketing - InternetMarketingSpecialist.PDF
Prodaja - EnterpriseSalesExecutive.PDF
Za svaku od pozicija u atachmentima imate detaljan opis...
Moja neka teorija je da je lik koji se besi i vidi les harija potera na plazi ustvari umire tog trenutka
kad je skliznuo sa stolice, pa mu to sve (film/radnja) prolazi kroz glavu, cela ta njihova igranka
dok se ustvari gusi, i na kraju kao beze sa ostrva zajedno, to su kao neke njegove zelje...
Navukao si gamad, skeniraj hdd sa svim sto imas i uninstaliraj sve zive addonove za browsere za koje ne znas otkud tu,
takodje uninstaliraj sve sto si skoro instalirao, oce sa time da dodje.
@Peja
Da, omasio sam i turio greskom ddr3 plocu
Napajanje ce za tu masinu biti vise nego dovoljno.
@yoht90
Poenta je da ima poslednju genraciju hardvera kad vec sad kupuje,
i da ide na ddr4, nece oc nece nista bitno, dakle vise nego dovoljno mu je i default vrednost.