• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

AXE Forum

R1zl4
R1zl4
Koliko si switcheva narucio, pisi obavezno kako budes prosao sa carinom.
3RedDots
3RedDots
@R1zl4 narucio po 90 komada , sve ukupno nekih 30 evra 40 sa sve shipingom. Sad pise rok isporuke 25 dana. Ali posto je 40 evra ne verujem da bi trebali da mi naplate carinu uopste. MADA ko zna.
3C Diversity Store pogledaj sta sve imaju ako te zanima.
3RedDots
3RedDots
Jedan paket stigo, sa brown switchevima, stvarno za dvaespet dana. Carina 500 i nesto kinti po paketu. Sve kuul. Mozda ima neki pokrivljeni pin i tako to, ali inace sve je ok. Ovaj drugi, sa silent silver jos nije stigo, ali dobro to i onako planiram za onu 75% tastaturu koju treba narucim sad.
  • Like
Reagovanja: R1zl4
R1zl4
R1zl4
Na 90 switcheva si platio carinu 500 dinara? Mozda ce i moji ukucani poceti da spavaju kad zamenim plave switcheve. ;)
3RedDots
3RedDots
Ne placas carinu placas carinsku obradu samo, kolko mi se cini i postarinu 120 dindzi na post expres. Mada sad sam video neki lik prodaje na kp ima i kod nas da se uzmu, pogledaj. Neki Nikola inc tech tako nesto. 50 kinti deset switcha, znaci 500 600 kinti za celu tastaturu.
  • Like
Reagovanja: R1zl4
Vrh