• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problemi sa kompom

hali16

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
04.10.2016.
Poruka
62
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Arctic Freezer i32
Motherboard:
Asus Z170-HD3
RAM:
HyperX Predator 8GB DDR4
VGA & cooler:
GIGABYTE GTX 1060 6GB
Display:
LG 22' + VGA - HDMI Converter
HDD:
1TB Toshiba
Case:
Zalman Z1 Neo
Optical drives:
/
OS & Browser:
Windows 10 x64
LP, od snoc na igricama imam frame dropove, znaci gta mi dropa necerovatno kao i BF1. Sta se desava inace imam procesor i5 6600k i GTX 1060 Gigabyte 6GB, znaci sinoc kada mi je BF1 dropnuo izgleda da se nesto celi komp s***ao, sistem sam ponovno radio prije 10ak dana. Do cega moze biti, komp je stra oko 10 mj. temperature procesora pod opterecenjem je do 40cca stepeni a graficke je 50cca. Jel moze biti do monitora, jer imam onaj konevrter kineski VGA-HDMI. Mozda termalna pasta koja je od coolera (ARCTIC I32), malog kucista (ZALMAN Z1 NEO). MOLIM VAS POMOZITE MI !
 

ilbb

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.06.2013.
Poruka
2.249
Rezultat reagovanja
268
Moja konfiguracija
Ažuriraj prvo drajvere, Windows i igrice. Kad instaliraš video drajver idi Custom, čekiraj Clean instal, i dečekiraj NV Experience.

Ako su temperature kao što pišeš, one nisu problem. Dok taj adaper vrlo moguće, ako on pregreje pa da malo kasni sa konvertovanjem.
 
Vrh