• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

neSSa - najnovije aktivnosti

  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Posto je pc kuciste doslo sa MASH stranom, resio sam da napravim prozor, ali ipak da malo ostavim mash grila sa strane kako bi airoflow...
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Postavljanje folije na GPU, drveni patern na foliji sam gledao da uklopim sa detaljima u drvetu koje sam izradio u vidu maski!
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Nastavljam sa radom, postavljanje maski od drvenih panela, utezanje kablova, 3D maske za kablove su prefarbane u odgovarajucu braon boju...
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Sve je tu osim par sitnih dodataka u detaljima, spremni za izgradnju!
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Pozdrav prijatelji, bio sam neko vreme odsutan, puno neplaniranih obaveza, odlučan sam završiti ovaj PC, u narednim danima ću redovno...
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Posle kraceg odmora za vreme praznika 1. Maja, nastavak prezentacije ovog projekta. Maticna ploca ubacena kako bih izmerio potrebne...
  • neSSa
    neSSa je reagovao(la) na DR4C0Ni4N poruku u temi Water cooling gallery sa Like Like.
    Test bench rig no2: - i7-2600K & EKWB Supremacy Elite - Gigabyte GA-Z77X-UP7 - 24GB GSkill Ares (2x8GB i 2x4GB setovi) - 256GB mSATA SSD...
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Assembling ..
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Po uzoru na Noctua braon boju, uradio sam PWC na unutrasnjim delovima kucista PA401, spolja ostaje BEIGE
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Novi Noctua delovi su stigli, a ja sam rasturio kuciste i spremio ga za plastifikaciju u novu boju :)
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Racunar je napravljen a sada sledi modifikacija :)
  • neSSa
    neSSa je reagovao(la) na DR4C0Ni4N poruku u temi Water cooling gallery sa Like Like.
    Mali rig update i prelazak na Antec Flux.
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Nastavak radova!
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Apsolutno se slazem iako nisam fan tog brenda :)
  • neSSa
    neSSa je odgovorio(la) u temi NessaCafe - PC Build.
    Asus ProArt PA401 BEIGE
Vrh