Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Da li bi imao smisla da idem na 32GB RAM umesto 16 zbog novih igara (GTA 6 itd)?
Koju bi tačno B650 ploču preporučio uz to?
Imaš li neki konkretan predlog za napajanje?
Pozdrav ljudi,
Planiram da uzmem novi PC pa bi mi značio savet oko konfiguracije do nekih 1500€.
Primarno bih ga koristio za gaming — najviše me zanima kako će gurati Grand Theft Auto VI kad izađe, ali bih igrao i druge stvari tipa Cyberpunk 2077 i Red Dead Redemption 2.
Igrao bih na 1080p...
Uspeo sam sa ovim načinom. Sad mi opet prihvata dva štapića.
Samo mi nije jasno koja je razlika između vađenja baterije i premošćavanje ovog džampera? Zar i jedno i drugo ne radi reset BIOS-a?
Negde sam pročitao da ovo može biti rešenje.
Clear CMOS
Da li može neko da mi objasni šta bih trebao tačno da uradim pošto iz ovog uputstva nisam ništa shvatio...?
Jesu. Do sada su radili. Danas mi se zamrzao PC i kad sam ga restartovao posle toga nisam mogao da ga uključim nikako, osim ako ne skinem jedan štapić...
Problem je sledeći. Kada ubacim dva štapića koja su ispravna 100%, računar neće da se startuje, neće čak ni do BIOSA da dođe, samo se čuju ventilatori i nema slike na ekranu. Ali kad izvadim jedan štapić onda felcera... Pretpostavio sam da je u pitanju slot, pa sam probao da ubacim po jednu...