• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Nedavni sadržaj od mlnmnc

  1. M

    Pomoc oko konfiguracije do 1500€ (gaming, GTA 6)

    Da li da sačekam malo zbog visokih cena, ili će biti još gore? :ludnica:
  2. M

    Pomoc oko konfiguracije do 1500€ (gaming, GTA 6)

    Da li bi imao smisla da idem na 32GB RAM umesto 16 zbog novih igara (GTA 6 itd)? Koju bi tačno B650 ploču preporučio uz to? Imaš li neki konkretan predlog za napajanje?
  3. M

    Pomoc oko konfiguracije do 1500€ (gaming, GTA 6)

    Pozdrav ljudi, Planiram da uzmem novi PC pa bi mi značio savet oko konfiguracije do nekih 1500€. Primarno bih ga koristio za gaming — najviše me zanima kako će gurati Grand Theft Auto VI kad izađe, ali bih igrao i druge stvari tipa Cyberpunk 2077 i Red Dead Redemption 2. Igrao bih na 1080p...
  4. M

    Čudan problem sa RAM-om...

    Uspeo sam sa ovim načinom. Sad mi opet prihvata dva štapića. Samo mi nije jasno koja je razlika između vađenja baterije i premošćavanje ovog džampera? Zar i jedno i drugo ne radi reset BIOS-a?
  5. M

    Čudan problem sa RAM-om...

    Ma to je taj 100%. Čak i piše CLRTC CHASSIS i strelica koja vodi do njega.
  6. M

    Čudan problem sa RAM-om...

    Mislim da je ovo plavo ali nisam siguran
  7. M

    Čudan problem sa RAM-om...

    P8H61-M PRO/CM6630/DP_MB
  8. M

    Čudan problem sa RAM-om...

    Ovo podebljano mi nije baš najjasnije, kako da uradim to? Evo slike tog džampera
  9. M

    Čudan problem sa RAM-om...

    Negde sam pročitao da ovo može biti rešenje. Clear CMOS Da li može neko da mi objasni šta bih trebao tačno da uradim pošto iz ovog uputstva nisam ništa shvatio...?
  10. M

    Čudan problem sa RAM-om...

    Jesu. Do sada su radili. Danas mi se zamrzao PC i kad sam ga restartovao posle toga nisam mogao da ga uključim nikako, osim ako ne skinem jedan štapić...
  11. M

    Čudan problem sa RAM-om...

    Problem je sledeći. Kada ubacim dva štapića koja su ispravna 100%, računar neće da se startuje, neće čak ni do BIOSA da dođe, samo se čuju ventilatori i nema slike na ekranu. Ali kad izvadim jedan štapić onda felcera... Pretpostavio sam da je u pitanju slot, pa sam probao da ubacim po jednu...
  12. M

    Ne mogu da ažuriram drajver za grafičku

    Ali piše da mi je BIOS Mode - Legacy. Da li ovim potezom mogu da promenim u UEFI?
  13. M

    Ne mogu da ažuriram drajver za grafičku

    Mislim da to nije moguće zbog ovog
Vrh