Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Poskupljenje kartica je mitomanija sirotinje sa interneta. Rx 480 msrp u francuskoj na izlasku sa fabrickim hladjenjem je bio 250 eura pretvoreno u danjasnje eure to je 333 eura za te pare dobijes rtx 5060 sa hladnjakom 3 strane plus DLSS/DLAA I Frame Gen + druge stvari a moze i RX 9060
Dark souls igre pate od nepravilnog balansiranja, jeftinih i prljavih triikova, losih dizajnerskih odluka i bukvalno ne objasnjavaju nista.Odlicne igre za tinejdzere i zaludjenike sa puno vremena ali za ostale nikako nisu za preporuku.Ako ja moram da trazim na interentu ili da kopam kod po...
Normalno nije mozak isti sa 15 i sa 35 godina.Nekad sam urnisao baldurs gate 1 i 2 satima i satima koncentracija kao sajla zategnuta.Sada ako uspijem 20 minuta PREMIJA.
Smecarske komponente ukljucuje i high end.Ja majmuncina kupio memoriju najjeftiniju bez aluminijskog hladnjaka poslije se cudim sto pravi probleme sto crash-uju drajveri graficke.
Nema veze sto je i3 radi lol i na smecarskim konfiguracijama tipa ryzen 5 3400g.Mislim da je kartica odsvirala svoje ili je problem u ramu.Kod mene je g.skill aegis 16 3000mhz ddr4 radio na 3333mhz pa sam imao crash-eve svaka 3 mjeseca ma svaki mjesec nije prestalo dok nisam snizio na...