• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

LiDragon - najnovije aktivnosti

  • LiDragon
    LiDragon je reagovao(la) na Typhoon.X poruku u temi Blic pitanja sa Love Love.
    https://frappe.io/erpnext Ali moras da imas svoj server na koji ces da je instaliras/hostujes, i pitanje je koliko je kompatibilna sa...
  • LiDragon
    LiDragon je odgovorio(la) u temi Blic pitanja.
    Ima li neki free softver za kompletno vodjenje pausalnih radnji i za vodjenje magacina?
  • LiDragon
    LiDragon je odgovorio(la) u temi Blic pitanja.
    Kakvi su ovi preciscivaci vazduha,cena bas OK? https://drtechno.rs/catalog/product/view/id/64067/s/tesy-preciscivac-vazduha-ac-16-ehci/
  • LiDragon
  • LiDragon
    LiDragon je odgovorio(la) u temi Blic info.
  • LiDragon
    Ja sam nedavno presao na A1 sa SBB, dobio ponudu 6 meseci za dz, i posle toga 4000 din do kraja UO za najjaci paket optike (NET+TV)...
  • LiDragon
    LiDragon je odgovorio(la) u temi Blic info.
    Kad ti beze korisnici ti angazujes grad da ti placa net.:first:
    • photo_2026-06-11_12-56-15.jpg
  • LiDragon
    LiDragon je odgovorio(la) u temi Blic info.
    Pre par meseci solidan laptop 38.000,sad 46.000. Izgleda da ce skupljati prasinu po policama.
  • LiDragon
    LiDragon je odgovorio(la) u temi Blic info.
  • LiDragon
    LiDragon je reagovao(la) na Pinocio poruku u temi Blic pitanja sa Like Like.
    Za moje potrebe nisam mogao kupiti nista bolj i povoljnije :D Imou Cruiser Dual camera. Evo preko godinu dana bez nekih vecih...
  • LiDragon
    LiDragon je reagovao(la) na Typhoon.X poruku u temi Blic pitanja sa Like Like.
    Ja sam nedavno montirao jednu DAHUA F2C-PV i prilicno pristojno radi. Cene koliko vidim u retailu umeju da budu nenormalne, ali mogu da...
  • LiDragon
    LiDragon je odgovorio(la) u temi Blic info.
    Forum pred smrt. Ostala im reklama pojedinih brendova dok se i ona ne ugasi.
  • LiDragon
    LiDragon je reagovao(la) na Pinocio poruku u temi Blic info sa Like Like.
    Nije to moj nacin izrazavanja. Ali najveca fora je sto ja tamo mesecima nisam ostavio nijedan post. Demokratija na delu, svako ima...
  • LiDragon
    LiDragon je reagovao(la) na Pinocio poruku u temi Blic info sa Like Like.
    Postavio sam onaj jedan skrinsot, ali kakve veze to ovde ima sa forumom tamo? Tamo u pravilima ne pise da banuju i za pisanje na Axe...
  • LiDragon
    LiDragon je reagovao(la) na Pinocio poruku u temi Blic info sa Haha Haha.
    Eto bez da sam rec tamo napisao ko zna koliko meseci. Neverovatno
Vrh