• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Nedavni sadržaj od Bishop

  1. Bishop

    PCAXE FORUM GAME GIVEAWAY [Tema za prijavljivanje]

    U igri sam
  2. Bishop

    [Hlađenje] Arctic Cooling Accelero S1 Revision 2

    Pa ja bih ubio nekoga za ovaj fan:dGde ima kod nas da se kupi?:eek:
  3. Bishop

    Formula 1

    Ma kralj je kralj i naravno da će biti spreman. :banana:
  4. Bishop

    Temperatura procesora

    Ali je bilo osporavanja te tabele, zato sam i okačio ovo:cool:
  5. Bishop

    Hrana: Da li se iko seca?

    Jesu:wave:
  6. Bishop

    Temperatura procesora

    Piše da je 100°C za 45nm procesore Q8xxx i Q9xxx A za Q6xxx koji je 65nm piše da je Tj max za G0 stepening 90°C:wave:
  7. Bishop

    Hrana: Da li se iko seca?

    Pitao sam koleginicu iz Slovenije koji su se snfovi pravili kod njih dok smo bili SFRJ, rekla mi je da je kod njih proizvodio samo KOLINSKA (Tommy) i ovaj koji sam ti rekao:wave:
  8. Bishop

    Hrana: Da li se iko seca?

    Da nije ETA Kamnik???
  9. Bishop

    Temperatura procesora

    Evo priloga u attachmentu. Izgleda da ipak treba postaviti TJ Max na 90°C kako bi temp. bile najtačnije (naravno ne 100% tačne, ali tačnije nego onako) :wave:
  10. Bishop

    [Hlađenje] Artic Cooling Freezer Xtreme

    E To. Nabavio sam staklo još mi treba šmirgla, pasta za poliranje i da od keve maznem magičnu krpu, možda sad za vikend odradim neko poliranje, ako bude bilo vremena:wave: Btw, gde da kupim tu pastu/tečnost???:wave:
  11. Bishop

    Temperatura procesora

    Ali opet nema logike da svi greše jedino je Core Temp u pravu, meni everest i speedfan pokazuju istu temperaturu, a CT pokazuje 10°C veću, tek kada sam setovao TJ max na 90°C dobio sam isto očitavanje za sva tri programa. EDIT: Evo nije me mrzelo, sada sam restartovao komp i pogledao...
  12. Bishop

    [Hlađenje] Artic Cooling Freezer Xtreme

    TEMPERATURE Mala napomena za temperature, ovo nisu realne temperature jer CoreTemp nije bio pravilno konfigurisan. Pogledaj ovde Sada kada sam ga naštelovao sve temp. su 10°C manje:wave::banana::banana::wave:
  13. Bishop

    Temperatura procesora

    Bravo care. To je rešenje...sve temp. su 10°C manje, tačnije kao u everestu. Hvala:banana::banana::banana:
  14. Bishop

    Temperatura procesora

    Nisam ništa podešavao, moraću ponovo da probam ovo što si napisao:wave:
  15. Bishop

    Temperatura procesora

    Čime je najmerodavnije meriti temp. proc., pritom mislim samo na software-ska rešenja? Recimo Core Temp mi pokazuje nekih 10°C veću temp. od Everesta, dok recimo SpeedFan pokazuje slično kao i Everest. Ovde ima ljudi koji su temperature merili i sondama, pa mislim da oni mogu da kažu koji...
Vrh