• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

New World order !

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Da vidimo ko je sve gledao filmove "Zeitgeist","zeitgeist addendum",filmove alexa jonesa kao npr. "new world order,the obama deception,fall of the republic" ,"esoteric agenda" ."kimatika" itd... ili bilo koji dokumentarni film koji se bavi da kazem ovom vrstom teorije zavere,novim svetskim poretkom itd... dakle ko nije gledao neka gleda sto pre :D a ko je gledao neka napise sta misli o tome ! Ja sam npr. poceo sa filmom "zeitgeist" pre nekih godinu dana ,i kad kada sam odgledao film sve mi se savrseno poklopilo,i najzad su mi neke stvari razjasnjene jer mi je ranije bilo nejasno kako to da svet funkcionise toliko lose !
P.s. Ja licno mislim da je krajnje vreme da se ljudi informisu o svemu tome,jer svet uveliko srlja u moderni fashizam,i ako slobodni ljudi nesto ne ucine povodom toga ,u bliskoj buducnosti nam se crno pise ! a gde ce ljudi da se informisu nego preko INTERNETA , jer televizijama,novinima i ostalim svetskim mainstream medijima ne treba verovati ! :wave:

Evo da pocnem ja sa necim aktuelnim o svinjskom gripu :
http://www.youtube.com/watch?v=Yepxg_MG_08
http://www.youtube.com/watch?v=f8JV5_OPDYg
http://www.youtube.com/watch?v=uJX6sajaIVI
http://www.youtube.com/watch?v=qoJJtQ8lIMk
http://www.youtube.com/watch?v=ZsHlqWgh3eI
 
Poslednja izmena od urednika:

Diabolique

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.705
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
E5200
Motherboard:
P5Q
RAM:
2x2GB
VGA & cooler:
5770
Display:
DIY Projektor
HDD:
10001FALS, 10EACS, 10EADS
Sound:
Audigy@Z5500
Case:
Generic
PSU:
CM 450 RP
Optical drives:
Pioneer 215D
Mice & keyboard:
MS Natural 4000, MX1100R
Internet:
IKOM 2Mb
OS & Browser:
Win XP

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
^ super pricica, evo samo za tebe jedna pesma ;)

 

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Food inc. odlican ;) uz "Super size me" najbolji o prehrambenoj industriji

@Trogdor

Gledao sam sve to i sta ja znam :d zeitgeist je "made in komunizam" u kome ima i malo istine (oko svetske banke npr.)
Jbg nekada je 90% stanovnistva cinilo poljoprivrednicko/ratarsko/zanatlijsko drustvo a danas su to "IT based" ljudi/menadzeri/bankari/"office worker-i"/itd... uvek ima nekog ko skuplja kajmak i kome se placa "harac" naravno ;)
Uvek bilo i uvek bice ;) samo danas to malo "modernije" funkcionise ;)
Umesto kanalizacija i vina ti uvode npr. "demokratiju" :cool: i tako to ;)
Funkcionise tako svet odavno btw
Uvek je bilo nekog "poretka" koji je vladao vecinom :)
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
@Ivke76

To je sve mnogo gore nego sto izgleda,nekolicina ljudi stampa novac bez pokrica,pozajmljuje uz kamatu i tako drzi u saci celu planetu (ovo je bas uprosceno :) ) ,pravi ratove zbog profita ,zagadjuje planetu i trosi neobnovljive resurse zbog profita itd. itd.. i da bi im to bilo lakse,cilj im je jedna svetska vlada sa celokupnom finansijskom i vojnom moci (NWO) i onda smo stvarno izgubili svoju slobodu ! U drugom delu zeitgeista "zak fresko" predlaze "venus project" koji ne podrazumeva monetarni sistem u svom sastavu uopste,svet gde su svi jednaki itd... To bi bilo super,ali ne znam kada ce to biti realna mogucnost,mozda za 200, mozda i za 500 godina,a mozda i nikada ! ali cak i ako se ne uspostavi takav sistem,siguran sam da mozemo svi da zivimo daleeeeko bolje i u monetarnom sistemu,samo ako bi uklonili te G*VN*RE sa vrha ... Rotschildove,rockfelerove itd... btw super ti je avatar NINJA TUNE zar ne :banana:
@mINUS
Opaka stvar :wave:
 
Poslednja izmena od urednika:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Trogdor je napisao(la):
a gde ce ljudi da se informisu nego preko INTERNETA , jer televizijama,novinima i ostalim svetskim mainstream medijima ne treba verovati !
Da li zaista smatrash da je Internet, da se tako izrazim, bezbedan?

Ne bih rekao...shta vishe, nishta vishe ili manje nego kao mediji koje i naveo... Mogu da navedem dosta primera, ali necu da ne bi doshlo do josh jednog "rata".
Ja lichno smatram, da sutra mozemo u momentu da prekinemo agoniju koja nam je nametnuta i koju sami nesvesno jachamo iz dana u dan... Problem je u tome shto bi ako dodje do tog dogovora jednog od nas mrzelo da, recimo, ustane iz kreveta :D Banalizovao sam ovo maksimalno, ali to je realnost...
 

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
@Ivke76

To je sve mnogo gore nego sto izgleda,nekolicina ljudi stampa novac bez pokrica,pozajmljuje uz kamatu i tako drzi u saci celu planetu (ovo je bas uprosceno :) ) ,pravi ratove zbog profita ,zagadjuje planetu i trosi neobnovljive resurse zbog profita itd. itd.. i da bi im to bilo lakse,cilj im je jedna svetska vlada sa celokupnom finansijskom i vojnom moci (NWO) i onda smo stvarno izgubili svoju slobodu ! U drugom delu zeitgeista "zak fresko" predlaze "venus project" koji ne podrazumeva monetarni sistem u svom sastavu uopste,svet gde su svi jednaki itd... To bi bilo super,ali ne znam kada ce to biti realna mogucnost,mozda za 200, mozda i za 500 godina,a mozda i nikada ! ali cak i ako se ne uspostavi takav sistem,siguran sam da mozemo svi da zivimo daleeeeko bolje i u monetarnom sistemu,samo ako bi uklonili te G*VN*RE sa vrha ... Rotschildove,rockfelerove itd... btw super ti je avatar NINJA TUNE zar ne :banana:
@mINUS
Opaka stvar :wave:
Moras uvek imati nekakav "vrh"/vlast/uredjenje ili odes u "wild west" ;) zbog npr. ovoga:

Problem je u tome shto bi ako dodje do tog dogovora jednog od nas mrzelo da, recimo, ustane iz kreveta :D Banalizovao sam ovo maksimalno, ali to je realnost...
Od kada je sveta i veka sve se (manje vise) i radilo zbog profita ;)
"Omaklo" se doduse i "par" ratova zbog zena :d religije :) itd... ali je uvek i "zlato" bilo "tu negde" u prici ;)
Civilizacije koje su ga drzale samo kao ukras (mislim zlato :)) su nekako uvek zavrsavale "pod zemljom" i bivale maltene unistavane od strane belih ljudi koji su im svojevremeno "uterivali" religiju npr. ;)
Takvi smo (na zalost btw) kao ljudi jbg :(

jes' vala Ninja tune :cool:

p.s. To sto on predlaze (venus project) mi "malo" mirise na utopiju/komunizam (nema para/svi jednaki) a to opet vodi ka "jednoumlju" (protiv cega se kao svestan covek uvek moras boriti ;))
Svi ti dokumentarci i jesu "wow" na prvu loptu (to im je svima i cilj) a "istina" je kao po pravilu uvek "negde izmedju" ;)
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Mislio sam na internet kao na medij na kome mozes da saznas stvari koje ti ,ja ili neko treci okaci ! Znaci ipak je najnezavisniji medij ;)
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Mislio sam na internet kao na medij na kome mozes da saznas stvari koje ti ,ja ili neko treci okaci ! Znaci ipak je najnezavisniji medij ;)
Shta sprechava "Peru lazova" da dodje na PCAXE forum i krene da manipulishe sa ljudima? Takvih sluchajeva je bilo mnogo...Podjimo recimo od duplih nick-ova na nekim forumima...
Nadam se da sam sad jasniji ;)
Moja poenta je da treba shirom otvoriti ochi i da nikada ne treba ici logikom "pa to shto se nekom desilo, nece meni" ili "necu da se smaram sa tim, muka mi je od propagande i politike".
Moje lichno mishljenje je da globalna prosechna inteligencija na kraju prevagne i to je ono shto nas ljude kochi, nismo dovoljno inteligenti da se izdignemo iznad novca, rata lichnog interesa.... Pojedinci su svesni da sa dobro upakovanom prichom mozesh raji sve da prodash, jer ista uglavnom ne preispituje stvari u glavi vec ih uzima zdravo za gotovo, samo zato shto shto je "leptir mashna" na tome nechemu... Ljudi recimo veruju u brendove (banke, proizvodjachi automobila, proizvodjachi komijuterske opreme itd itd), a ne kapiraju jednu stvar (chast izuzetcima), da upravo bilo koji brend chine ljudi i njihovi postupci :)
Dakle, opet dodjosmo na to da ljudi veruju ljudima i da u interesu interesa ne dolazi do biranja poshtenog sredstva za borbu (opet ponavljam chast izuzetcima).
I shta je veliko finale svega?
Chovek je jedno sebichno bice, koje ce svoju sebichnost pokazati u svakodnevnci mnogo puta...
Ja sam recimo u svom zivotu sreo tek 10ak ljudi koji su bili u stanju da sebi idu na, da se tako izrazim, shtetu zarad srece nekog drugog...
Dakle, prosechan chovek je sebichan (svesno ili nesvesno, nije bitno ni najmanje), a shta onda masa sebichnjaka moze tek da uradi? Pa... sve ovo shto danas chini nashu civilizaciju...
Da li je moguce odupreti se tome? Naravno da jeste, ali ja samo za sebe i josh par ljudi mogu da garantujem da bili spremni na toliku zrtvu...Medjutim, potrebna je masa, kvantitet, a tu opet dodjosmo na pochetak moje filozofije "prosechne globalne inteligencije". To nas sprechava... To i sebichluk ;)


:wave:
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Ok slazem se delimicno sa obojicom (malo vise sa animaNom :) ) ali ovaj postojeci sistem je najgori sistem koji postoji,a sve ce po nas ljude biti jos gore kada dodje do formiranja svetske vlade,jer ce tek onda biti u mogucnosti da nas kontrolisu ! Ovoliko je prosto : zivimo u svetu izobilja ,gde ima svega dovoljno za sve a zapravo 1% ljudi poseduje 50% svetskog bogatstva ,ljudi i deca umiru svaki dan od gladi i izlecivih bolesti itd. itd... I najgore od svega je biti ravnodusan u fazonu : "pa jbga neko mora da bude na vrhu,tako je kako je,sta mi tu mozemo" itd. OGROMAN PROBLEM je opste neznanje ljudi (sto je i cilj tih ljudi koji kontrolisu sve) ! Ovaj svet i ovo drustvo nece nigde stici ovim putem,stici ce samo do ropstva verujuci da su slobodni i da svet jedino ovako moze da funkcionise dok se ultra giga mega bogate ljudi koji stoje iza NAJVECE ,NAJPODMUKLIJE I NAJGORE prevare u istorji covecanstva !!! Ko je dao za pravo nekolicini ljudi da kroz monetarni sistem kontrolisu vlade svih zemalja,narode, i da drze sve konce u svojim rukama ,ko im je dao za pravo da prave ratove i ubijaju ljude zbog profita,da manipulisu ljudima kroz strah... !?!? Pobogu zivim na ovoj planeti a nikada u zivotu zbog prokletog novca ,sankcija,ratova,razmirica,sukoba,mrznje nisam izasao iz zemlje da vidim jos nesto !!! Pogledajte samo besmislicu placanja poreza !?!?!? Mi placamo da bi ziveli u svojoj zemlji na svojoj planeti na kojoj smo rodjeni ! Placamo kome i zasto ? Finansijske krize se izazivaju namerno da bi se "ljudi iz senke" jos vise ucvrstili tu gde jesu,jer to je ona shema " namerno stvoris problem,i onda ponudis resenje", i eto na kraju su nas navodno spasili :) ! Treba da sirimo kolektivnu svest i znanje sve do trenutka kada broj ljudi koji dostignu taj nivo dodje do kriticne mase,pa da onda menjamo svet najzad ! Ali plasim se da ce sve to doci isuvise kasno jer Globalna elita uzurbano sprovodi svoj plan uspostavljanja svetske moci,smanjenja populacije ljudi,povecanja neznanja,kontrole nad ljudima kroz zavisnost od njihovih laznih institucija itd. itd. I evo za kraj ovog mog izlaganja u kome sam potpuno sam siguran hteo da kazem jos dosta stvari,klip iz jednog filma : http://www.youtube.com/watch?v=QMBZDwf9dok&feature=related
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Moras uvek imati nekakav "vrh"/vlast/uredjenje ili odes u "wild west" ;)
OK moras imati nekakav sistem ,neko uredjenje po kome drustvo funkcionise,ali to nije ovaj,upravo je ovo sada "WILD WEST" zar se vec niko vise ne seca sta su samo nama uradile te strukture svetske moci !?!?!?!? Bombardovanje,pritisci,uslovljavanja,sankcije,i to rade gde god pozele i gde im je najisplativije ! Svako ko nece da udje u taj sistem i ko ne zeli da bude kontrolisan im je trn u oku,i oni ga odmah destabilizuju kroz sukobe,ratove,sankcije, a sto je mozda i najgore UNUTRASNJE PODELE i gradjanske ratove !!! Da ironija bude jos veca ja sam sto se tice politike uvek bio za "demokratiju,evropsku uniju" itd... ali to je upravo taj monetarni sistem kapitalizma,i kredita i dugovanja kroz koja te poseduju i kontrolisu ! To ti je ono "ako nisi sa nama onda si protiv nas" ... Ona mala sacica antiglobalista koji protestvuju kada se okuplja samit G8 ili tako nesto,i koje predstavljaju kao "anarhiste" ,zapravo su ljudi kojima je jasno gde sve ovo vodi,a cak sam ih i ja do pre godinu,dve smatrao *****ima ... Da je srece da smo svi takvi ,mislim da bi nam vec svima bilo bolje,a ovako,pitanje je gde cemo zavrsiti...
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Trogdor je napisao(la):
Da je srece da smo svi takvi ,mislim da bi nam vec svima bilo bolje,a ovako,pitanje je gde cemo zavrsiti...
Pa shta planirash da uradish povodom toga?

Evo ti si napisao dva uzastopna posta u vremenskom intervalu manjem od 30 min ;) Dakle imao si shansu da dopunish post br 11, ali si napsiao 12-i post. Jel kapirash sad josh jedan ljudski problem? :) Koji se nesvesno stvorio na ovom malom primeru...
 

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ok slazem se delimicno sa obojicom (malo vise sa animaNom :) ) ali ovaj postojeci sistem je najgori sistem koji postoji,a sve ce po nas ljude biti jos gore kada dodje do formiranja svetske vlade,jer ce tek onda biti u mogucnosti da nas kontrolisu ! Ovoliko je prosto : zivimo u svetu izobilja ,gde ima svega dovoljno za sve a zapravo 1% ljudi poseduje 50% svetskog bogatstva ,ljudi i deca umiru svaki dan od gladi i izlecivih bolesti itd. itd... I najgore od svega je biti ravnodusan u fazonu : "pa jbga neko mora da bude na vrhu,tako je kako je,sta mi tu mozemo" itd. OGROMAN PROBLEM je opste neznanje ljudi (sto je i cilj tih ljudi koji kontrolisu sve) ! Ovaj svet i ovo drustvo nece nigde stici ovim putem,stici ce samo do ropstva verujuci da su slobodni i da svet jedino ovako moze da funkcionise dok se ultra giga mega bogate ljudi koji stoje iza NAJVECE ,NAJPODMUKLIJE I NAJGORE prevare u istorji covecanstva !!! Ko je dao za pravo nekolicini ljudi da kroz monetarni sistem kontrolisu vlade svih zemalja,narode, i da drze sve konce u svojim rukama ,ko im je dao za pravo da prave ratove i ubijaju ljude zbog profita,da manipulisu ljudima kroz strah... !?!? Pobogu zivim na ovoj planeti a nikada u zivotu zbog prokletog novca ,sankcija,ratova,razmirica,sukoba,mrznje nisam izasao iz zemlje da vidim jos nesto !!! Pogledajte samo besmislicu placanja poreza !?!?!? Mi placamo da bi ziveli u svojoj zemlji na svojoj planeti na kojoj smo rodjeni ! Placamo kome i zasto ? Finansijske krize se izazivaju namerno da bi se "ljudi iz senke" jos vise ucvrstili tu gde jesu,jer to je ona shema " namerno stvoris problem,i onda ponudis resenje", i eto na kraju su nas navodno spasili :) ! Treba da sirimo kolektivnu svest i znanje sve do trenutka kada broj ljudi koji dostignu taj nivo dodje do kriticne mase,pa da onda menjamo svet najzad ! Ali plasim se da ce sve to doci isuvise kasno jer Globalna elita uzurbano sprovodi svoj plan uspostavljanja svetske moci,smanjenja populacije ljudi,povecanja neznanja,kontrole nad ljudima kroz zavisnost od njihovih laznih institucija itd. itd. I evo za kraj ovog mog izlaganja u kome sam potpuno sam siguran hteo da kazem jos dosta stvari,klip iz jednog filma : http://www.youtube.com/watch?v=QMBZDwf9dok&feature=related
Slazem se ali zivimo u svetu gde kolektivna svest postoji samo kada treba nesto hate-ovati ili se necemu klanjati ;)

Naravno da je danasnji "sistem" los!

Ali slican je bio i kroz celu istoriju pa smo ipak prilicno evoluirali (moralno/eticki "malo" manje na zalost)

I nikako ne treba biti ravnodusan ;)
Treba se boriti protiv svakog "sistema" non-stop ali ne bas i po cenu "zastranjivanja" u toj "borbi" ;)

OK moras imati nekakav sistem ,neko uredjenje po kome drustvo funkcionise,ali to nije ovaj,upravo je ovo sada "WILD WEST" zar se vec niko vise ne seca sta su samo nama uradile te strukture svetske moci !?!?!?!? Bombardovanje,pritisci,uslovljavanja,sankcije,i to rade gde god pozele i gde im je najisplativije ! Svako ko nece da udje u taj sistem i ko ne zeli da bude kontrolisan im je trn u oku,i oni ga odmah destabilizuju kroz sukobe,ratove,sankcije, a sto je mozda i najgore UNUTRASNJE PODELE i gradjanske ratove !!!Da ironija bude jos veca ja sam sto se tice politike uvek bio za "demokratiju,evropsku uniju" itd... ali to je upravo taj monetarni sistem kapitalizma,i kredita i dugovanja kroz koja te poseduju i kontrolisu ! To ti je ono "ako nisi sa nama onda si protiv nas" ... Ona mala sacica antiglobalista koji protestvuju kada se okuplja samit G8 ili tako nesto,i koje predstavljaju kao "anarhiste" ,zapravo su ljudi kojima je jasno gde sve ovo vodi,a cak sam ih i ja do pre godinu,dve smatrao *****ima ... Da je srece da smo svi takvi ,mislim da bi nam vec svima bilo bolje,a ovako,pitanje je gde cemo zavrsiti...
Opstacemo kao i uvek ;)

Nije danas bas "WILD WEST" jbg ne mozes nosati kolt okolo i pucati na koga god hoces/ubiti "seljaka" i oteti mu zemlju npr. ;) (iskljuci zemlju u kojoj zivis :mad:)

Zakoni (i ono najvaznije primena istih) su ipak evoluirali ;)

Za Unutrasnje podele da te odmah razuverim ;)
Od kada je srba od tad i podela medju njima ima ;) prosto smo takvi i te podele su pocele ihaj pre "new world order-a" ;)

Oticicu previse u politiku ako te pitam: "A koje su to zemlje gde je taj "pattern" (destabilizacije, sankcija, unutrasnjih podela i gradjanskih ratova) koji si naveo "prosao""?
Malo afrike, malo azije, malo juzne amerike (svi dobro znamo o kojim i kakvim se zemljama radi ;)) i "ex-SFRJ-a u evropi otprilike ;)
Tera te da se "zamislis" zar ne?
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Pa shta planirash da uradish povodom toga?

Evo ti si napisao dva uzastopna posta u vremenskom intervalu manjem od 30 min ;) Dakle imao si shansu da dopunish post br 11, ali si napsiao 12-i post. Jel kapirash sad josh jedan ljudski problem? :) Koji se nesvesno stvorio na ovom malom primeru...
Pa ja ne planiram jos nista jer niti imam plan ,niti znam sta treba da radim,ali kada se plan osmisli ja sam tu ;) najbitnije za sada je da sam svestan da nesto gadno ne valja !
I nisam hteo da pisem jedan kilometarski post ,bolje je dva po pola km :banana:
@Ivke76
Pa mnogi nece opstati cini mi se i to vec ne valja ... a sto se tice tih zemalja zajednicko im je da sve imaju resurse koje je valjalo prisvojiti :) a ovo bas i ne razumem : "svi dobro znamo o kojim i kakvim se zemljama radi " ? kakve su te zemlje ? Tu se pre svega radi o zemljama koje su htele svoje resurse da iskoriste za sebe i svoj narod,ali su spreceni u tome !
 
Poslednja izmena:

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pa ja ne planiram jos nista jer niti imam plan ,niti znam sta treba da radim,ali kada se plan osmisli ja sam tu ;) najbitnije za sada je da sam svestan da nesto gadno ne valja !
I nisam hteo da pisem jedan kilometarski post ,bolje je dva po pola km :banana:
@Ivke76
Pa mnogi nece opstati cini mi se i to vec ne valja ... a sto se tice tih zemalja zajednicko im je da sve imaju resurse koje je valjalo prisvojiti :) a ovo bas i ne razumem : "svi dobro znamo o kojim i kakvim se zemljama radi " ? kakve su te zemlje ? Tu se pre svega radi o zemljama koje su htele svoje resurse da iskoriste za sebe i svoj narod,ali su spreceni u tome !
To su uglavnom zemlje koje su imale puno siromastva i diktatorske/totalitarne rezime ;)
Opet ponavljas "komunizam" ;): "resurse za sebe i svoj narod" a to "nekako" u takvim zemljama uvek bude: "narod siromasan a diktatori i njihovo "uze" drustvo u mercedesima" ;)
Zivimo i ja i ti u zestokom primeru btw
U teoriji je sve to super ;) praksa je uvek do sada bivala "malo" surovija ;)
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Da,lepo si rekao praksa je uvek surovija !
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
@ivke, probaj da nadjes ovu knjigu, bice ti jasnije kako se ucenjuju/obaraju vlade i kontrolisu moderne drzave ...
 

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Poslednja izmena:

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Pa da ali to ih nikako ne opravdava da rade to sto rade zar ne ... mislim skines "diktatora" da bi sam muzao tu drzavu koju "oslobodis" ... inace poslednja kopija svrgavanja rezima poput naseg je bila u Ukrajini, klasicna replika 5tog oktobra sa sve Otporom.
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Ma da dobro si rekao ja se nisam ni setio ukrajine !
 

S.T.A.R.A.C.

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.07.2009.
Poruka
289
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Core 2 Duo E8400 4.2GHz / Zalman CNPS7000B-AlCu
Motherboard:
Asus P5Q Pro P45
RAM:
Geil DDR2 / 2x1GB / CL4
VGA & cooler:
MSI GTX 280 Super OC @ 700/1400/2500
Display:
Asus 22" VW220T
HDD:
Seagate Barracuda 320GB SATA II
Case:
Sharkoon Rebel 9
PSU:
Corsair HX620W
Optical drives:
Pionner 215DBK / LG Electronics GSA H55N

S.T.A.R.A.C.

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.07.2009.
Poruka
289
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Core 2 Duo E8400 4.2GHz / Zalman CNPS7000B-AlCu
Motherboard:
Asus P5Q Pro P45
RAM:
Geil DDR2 / 2x1GB / CL4
VGA & cooler:
MSI GTX 280 Super OC @ 700/1400/2500
Display:
Asus 22" VW220T
HDD:
Seagate Barracuda 320GB SATA II
Case:
Sharkoon Rebel 9
PSU:
Corsair HX620W
Optical drives:
Pionner 215DBK / LG Electronics GSA H55N

nano.tube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
214
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
http://www.index.hr/vijesti/clanak/harvardsko-istrazivanje-svinjska-gripa-je-manje-opasna-od-obicne/464152.aspx

PRESTIŽNO Harvardsko sveučilište objavilo je istraživanje prema čijim rezultatima je svinjska gripa u svojem najgorem izdanju tek malo ozbiljnija od obične, a vjerojatnije da će ukupni rezultati pokazati da je gripa izazvana virusom H1N1 znatno blaža od obične sezonske gripe.

Prema istraživanju provedenom u New Yorku i Milwaukeeju, svinjska gripa je smrtonosna samo u 0,048 posto slučajeva. Voditelj istraživanja Marc Lipsitch je objasnio da to znači da je na svakih 2.000 ljudi koji su imali simptome pandemijske gripe jedan čovjek umro. Nakon zaraze virusom, na liječenju u zdravstvenoj ustanovi je bilo samo 1,44 posto Amerikanaca koji su bili dovoljno bolesni od nove gripe da imaju simptome, a samo 0,24 posto je bilo na intenzivnoj njezi.

Harvardski istraživači su naglasili da bi rezultati ovoga istraživanja trebali stišati buru koju su podigli političari i zdravstveni djelatnici koji siju strah tvrdeći da će svinjska gripa pobiti milijuna ljudi diljem svijeta. Ipak, stručnjaci sa Harvarda su ostavili mogućnost da virus mutira i time postane puno opasniji.

Prema rezultatima istraživanja harvardskoga tima, u SAD-u bi od posljedica komplikacija uzrokovanih virusom svinjske gripe, moglo umrijeti između 7.800 i 29.000 ljudi. Istovremeno, zbog sezonske gripe svake godine u Americi bude hospitalizirano 200 tisuća Amerikanaca, a 36 tisuća ih premine.
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Ma najobicnija prevara ! I nas ministar zdravlja kaze da su lekari koji ne preporucuju vakcinu jer je nesigurna,neodgovorni itd. vakcina je mnogo gora od samog virusa svinjskog gripa,kako tvrde mnogi ! A gde ima dima...
 
Vrh