• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Šta mislite o moderisanju na PCAXE forumu?

Moderisanje je

  • Loše

    Glasovi: 6 5,5%
  • Prihvatljivo

    Glasovi: 6 5,5%
  • Dobro

    Glasovi: 19 17,4%
  • Vrlo dobro

    Glasovi: 42 38,5%
  • Odlično

    Glasovi: 36 33,0%

  • Ukupno glasača
    109

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Odlicno napisano, hvala na informaciji ali opet, generalno gledano... sve zavisi i od uvoznika. Nosio sam ja vise puta komponente na reklamaciju kod samog uvoznika(tj, firme koja ti izdaje garanciju, ne i maloprodaja gde sam kupio istu) i cekao sam po mesec dana na zamenu. Ne, nije bila matora komponenta, niti je bila nesto spektakularno retka... a opet kad sam reklamirao staru 8600GTS grafiku, dobio sam sutradan 9600GT(koja me i dan danas dobro sluzi) kao zamenu. Pitali su me dal mi ta odgovara i cak su mi ponudili da uzmem neku bolju uz neku smesnu doplatu sa moje strane.
Znaci... stvar je na koga naletis i kakav mu je dan... bukvalno!
^^Potpis ;)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
To se apsolutno podrazumeva :)
A 85% fajlova na Rapidu je kakvo? ;) I sto bi bilo ko npr Operu koja je free hostovo na RS,kad mu je mnogo jednostavnije da dobije ili da Direct Link do iste ??

Ne, ta tema svakako nije suprotna pravilima. Kao sto ti je Diabolique napisao, ako je sadrzaj koji je hostovan na rapidshare warez onda je postavljanje linka ka tom fajlu, protivno pravilima.
I milion posto se slazem sa Ays-om :)

Takodje se slazem ja za upotrebu kao sto je rekao MegaSkot, al budimo realni, takve upotrebe od 100 posto nema ni 2% ako cemo skroz objektivno(a ako cemo bajke onda mozemo u nedogled :D)
 
Poslednja izmena:

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.537
Rezultat reagovanja
2.178
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Aj ako ti tako kazes Gx-x al nesto ne bih bas smeo da se kladim na tvom mestu ;)

Al necu da idem dalje u off...ja sam svoje misljenje izneo, i slozio se sa ostalima oko istog ;)

:wave:
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.537
Rezultat reagovanja
2.178
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
hm, pa ja sam se zapravo slozio sa tobom, samo me nisi razumeo: 85% je pobrisana piraterja u svakom datom trenutku ;)
 

ZoNi

Free SW Guru
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
3.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
budimo realni, takve upotrebe od 100 posto nema ni 2% ako cemo skroz objektivno(a ako cemo bajke onda mozemo u nedogled :D)
Moguće da si u pravu... Kao što skoro NIKO neće KUPITI OSX da bi ga stavio na "standardni" PC (dakle, ne_Apple-PC).

Ali, ok... Nisu to baš bitne stvari :)
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Posto svi hvale moderatore i admine (i ja sam mislim na prvoj strani takodje hvalio) sada cu izneti nesto sto mi smeta a vezano je za moderatore foruma. Naime, u temi http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?p=117290#post117290 sam pokusao da objasnim zakon i tumacenje zakona ali nije uspelo. Pojavio se mod, mislim da je animaN, koji me je prvo napao a onda u P.S.-u napisao kako sam ja u pravu?! Cemu to? Nemojte pogresno da me shvatite, ne zelim da se svadjam, raspravljam, samo zelim da pomognem kupcima, ali to sto vi radite samo stvara problem izmedju kupca i prodavca. Mozda da je poslednji korisnik procitao odgovor moderatora da je u njegovom interesu da artikal nosi u ovlasceni servis, ne bi dosao u situaciju da se bakce sa tamo nekom maloprodajom?! Ali ne, on ovako procita 1000000 postova nekih "likova" koji su izneli u najmanju ruku glupost kao argument i do posta u kojem je pod P.S. napisano, as je u pravu, ni ne dodje.

Ovo govorim samo i samo kako bih ubrzao problem resavanja reklamacija. Zna se, niti sam uvoznik, niti dajem bilo kakve garancije, samo sam vlasnik PC SHOP-a i mislim da imam vise iskustva od svakog admina ovde koji se nasao pametan da ON govori kako i sta treba da se radi po pitanju reklamacija a sve bazirano na licnom iskustvu i na dobroj volji shopa gde je kupio artikal. Da se razumemo, vi ljudima govorite da rade VAN granica zakona i dovodite ih u zabludu onom temom. Jer, jednom mi je jedan admin u private chat-u rekao, cim nesto napisemo na pcaxe-u, to prelazi u vlasnistvo pcaxe-a i pcaxe snosi odgovornost za taj post. Bodrite ih inspekcijama, kao one ce im pomoci. Kako da nece. Trebalo bi, ali u svakom ovakvom slucaju, gde kupac nosi artikal VAN ovlascenog servisa, kupac je kriv i inspekcija nema osnov za kaznjavanje. To sam dokumentovao i garantnim listovima nekoliko davalaca garancije. Jos niko nije napisao da sam ja u pravu, od admina. Neka, mene bas briga, u toj istoj temi sam naveo, samo se vi bakcite sa MP i cekajte 45 dana, a ljudi koji salju direktno uvozniku dobiju artikal za nedelju dana a u vise slucajeva i artikal zamenu dok ne stigne njihov original. Mislim da bi admini trebalo da naprave temu kako i sta u vezi reklamacija i da neko sa iskustvom, ima nas ovde koji radimo u shopovima da napisu kako NAJBRZE do svog artikla :)

Sad kad bolje razmislim, ni ovaj post nije PROTIV admina i modova, vec ZA pcaxe i ZA clanove istog.

Pozz :)))
Nikoga ja na PCAXE forumu nikada nisam napao. Ja vishe baratam sa chinjenicama. Moj post je tada glasio ovako:

http://www.pcaxe.com/forum/showpost.php?p=112827&postcount=259

Nadji jednu stvar u mom postu koju mozesh da demantujesh (da nije chinjenica), a ja cu istu bez ikakve sujete obrisati.

Inache, replicirao sam na to jer je korisnik dadoo iz te iste teme tvoj kolega koji je radio nabavku robe u Gigatronu svojevremeno, a obim tvog posla i njegov je nezahvalno chak i porediti. Ti drzish PC shop, on je radio za jedan od najvecih maloprodajnih lanaca u Srbiji. Meni je kao moderatoru zasmetala rechnica:

as110022 je napisao(la):
Da li si ti svestan sta si napisao?! Nisi ni procitao sta si napisao, a ja cu da ti otvorim oci druze:
I sad ti dodjesh i otvorish ochi?! Shta to uposhte znachi na forumu? Verujem da je dadoo pri zdravoj svesti i pameti pisao svoj post i da je veoma svestan shta je pisao, kao i da ga je prochitao kada je napisao. Da li je u pravu ili ne je neka druga pricha... Valjda forum sluzi za diskusiju? Ako smatrash da si 100% u pravu, predlazem ti otvarnje bloga. Na forumu svako ima pravo da iznese svoje mishljenje dok god se ne krshi sa pravilnikom foruma. Diskusija je otvorena za sve!
Shto se tiche tutorijala koji si predlozio mislim da je previshe nezahvalno praviti isti jer pomenuti dadoo se sa tobom nije slagao u mnogo stvari u toj temi, a i jedan i drugi ste radili/radite u PC shopovima. Problem koji se namece je kome verovati bezuslovno? Zato ti niko nije ni rekao da si u pravi, ali ti niko nije ni rekao da greshish, diskutovalo se, ostavljene su opcije, reklo se sve sve i svashta a neka neko ko to chita sve sam rasudi shta ima smisla i shta je po zakonu i sl, a shta sa druge strane nema smisla ili nije po zakonu ;)

P.S. Udostojio sam te odgovora jer sam bio prozvan, a sve ovo nema nikakve veze sa ocenom moderisanja moderatora. Zato bih zamolio da se nastavo u duhu teme jer je cilj iste unapredjenje rada moderatorskog tima.
 

Diabolique

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.705
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
E5200
Motherboard:
P5Q
RAM:
2x2GB
VGA & cooler:
5770
Display:
DIY Projektor
HDD:
10001FALS, 10EACS, 10EADS
Sound:
Audigy@Z5500
Case:
Generic
PSU:
CM 450 RP
Optical drives:
Pioneer 215D
Mice & keyboard:
MS Natural 4000, MX1100R
Internet:
IKOM 2Mb
OS & Browser:
Win XP
Moguće da si u pravu... Kao što skoro NIKO neće KUPITI OSX da bi ga stavio na "standardni" PC (dakle, ne_Apple-PC).
Mislim da nisi upravu. Možda ti poznaješ takve ljude, ja poznajem ljude koji su kupili OSX. Ako treba mogu da se slikam sa jednim diskom koji je kupljen kod nas. Ovde je malo skuplji dok je preko kao i sve baš jeftin. Zašto se patiti sa kopijama kada za male pare možeš da imaš original.
http://www.globenet.rs/prodavnica-detaljnije.php?ID=1735
http://store.apple.com/us/product/MC573Z/A?fnode=MTY1NDAzOA&mco=MTc1MTEzNjY

Ali, ok... Nisu to baš bitne stvari :)
Naravno da nisu bitne stvari. Nisam ja sud da procenjujem da li neko koristi pirateriju. Polazim od toga da je neko pošten, dok se na sudu ne pokaže drugačije. PCAXE nije sudija da procenjuje da li neko ima original ili pirateriju, niti PCAXE zanima da li je to piraterija. Nije na PCAXE-u to da procenjuje. PCAXE je tu da zajedno sa korisnicima širi znanje i između ostalog ne populariše pirateriju.
Svaki piratski sadržaj ili upućivanje na isti biće obrisan od prvog moderatora koji bude video. Da bi takve akcije bile što brže kao moderator apelujem na korisnike da prijavljuju takav sadržaj. Ovo se ne odnosi samo na download, već na bilo kakvu diskusiju koja upućuje ili propagira pirateriju.

Ovo ispod pišem kao običan korisnik.
Ako bi se vodili logikom, "ko još kupuje original da bi instalirao Hackintosh" isto tako bi mogli da zabranimo i sve diskusije o igrama i aplikacijama koje se plaćaju. Budimo realni, koliko ljudi u Srbiji kupuje igre.

Moje mišljenje je da Hackintosh nije piraterija, jer je OSX legalno kupljen. Sklapanje određenih komponenti koje su slične kao na pravom Mac-u koliko ja znam nije krivično delo.
Zamisli da me uhapsi policija npr (izmišljena situacija) zato što sam hladnjak od Mercedesa stavio na Juga, a samo zato što je mercedes rekao da njihovihi hladnjaci ne smeju da se koriste na drugim automobilima.
Ok slažem se da Apple može da me tuži zato što kršim ugovor. Apple mora da se obrati sudu, pa će sud da procenjuje da li sam ja kriv, a ne PCAXE.
Da je ovo piraterija mnogi veliki sajtovi bi bili ugašeni. Svuda u svetu se priča normalno o tome. Svaki veliki IT forum ima takve teme.

http://server.sk.rs/forum/showthread.php?t=41165
http://www.elitesecurity.org/t157281-Mac-OS-na-ne-Apple-racunarima
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=252767
http://www.insanelymac.com/forum/
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=125112
http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=103423
http://lifehacker.com/321913/build-a-hackintosh-mac-for-under-800
http://gizmodo.com/5156903/how-to-hackintosh-a-dell-mini-9-into-the-ultimate-os-x-netbook
http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page
...



Mogao bih o tome dosta da pišem, koliko je ustvari borba protiv piraterije moralna stvar, ali mislim da ovde nije ni mesto ni vreme. Kao običnom korisniku mi baš smeta što ne smem ovde da iznesem svoje mišljenje.
Sa druge strane potpuno razumem PCAXE. Firma PCAXE je pravno lice i odgovara krivično za svaki svoj postupak, pa shodno tome i mora da se pridržava zakona.

Moderatorski tim radi posao na PCAXE-u dobrovoljno i niko ne dobija ni dinar od ovoga. Radimo ovo iz čiste ljubavi.
Naravno i moderatorski tim čine ljudi i normalna je stvar da moderatori nekada naprave grešku. Ne mogu moderatori da sede 24h za računarom i da proveravaju svaki odgovor u svakoj temi. Dešava se da moderatori vide neku temu suviše kasno, ali to ne znači da su namerno dozvolili. Zbog toga bih apelovao na sve korisnike da prijave sve što vide da nije uredu. Bilo da je piraterija, uvreda i sl.

:wave:
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.537
Rezultat reagovanja
2.178
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
otvorite temu o zastiti potrosaca, stavite sticky i eto resen problem, tamo nek ide rasprava.. A i odlicna bi tema bila. Gigatron je uvoznik i prodaja, PC shop samo prodaja. Necu dalje da zalazim u tu pricu ovde.
 

ZoNi

Free SW Guru
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
3.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Diabolique, poenta je bila da pominjanje greasmonkey skripte "Rapidshare Links Checker" ne može da se posmatra kao piraterija ;)
 

ostoja88

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruka
409
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
intel i3-3225 & LC CC-120
Motherboard:
msi z77ma-g45
RAM:
hyperX 8gb ddr3
VGA & cooler:
hd4000
Display:
dell p2414
HDD:
840evo 250gb + seagate 1TB
PSU:
tt smart 630w
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 7
Odlicno :) Svidja mi se sto je dobra atmosfera,sto ste neprimetni ali drzite sve pod konac :sekira:
 

deluxe

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.02.2012.
Poruka
2.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Acer Aspire V3-771G
CPU & cooler:
Intel Core i3-2328M 2.2GHz - 3MB L3 / heatsink cooler
Motherboard:
Acer VA70 HC - Intel HM77 Chipset
RAM:
A-Data 4GB DDR3 1333MHz CL 9-9-9-24 1T
VGA & cooler:
Intel HD3000 & Nvidia GT630M 1GB GDDR3 128bit / heatsink cooler
Display:
AUO HD+ 17.3" 1600x900 LED
HDD:
Seagate Momentus SATA2 500GB ST9500325AS
Sound:
Realtek HD Audio / Dolby Home Theater 2.0
Case:
Aspire V3-771G
PSU:
Acer 6-cell 48Wh
Optical drives:
Pioneer DVD-RW
Mice & keyboard:
Gigabyte GM-M6800
Internet:
Telemark 2048 KB / 256 KB
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate x64 SP1 & Opera Next v15.0
Other:
Bluetooth 4.0
vrlo dobro (ne i odlicno) za razliku od nekih drugih foruma gde je ne prihvatljivo i vise ne ulazim uopste. : )
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Slobodno napishi shta ti se ne svidja :) Ne ujedamo :D. Konretno, to i to mi se ne sviđa, mislim da to može ovako i ovako da se reš i sl.
Ova tema je i napravljena sa ciljem da se moderisanje poboljša, kao i da forumaši otvore srce, skrenu nam pažnju na propuste i sl, za opštu dobrobit PCAXE foruma.

:wave:
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.850
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Jooooj, vidi, ja sam zaboravio ovu temu :D
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Možeš da ostaviš i neki predlog/sugestiju, šta ti se ne sviđa, šta treba da popravimo? ;)
 

Lazy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
20.06.2009.
Poruka
1.029
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
N/A
CPU & cooler:
Intel i7 4790K Devil's Canyon, True Black, Sharkoon Silent Eagle 4700MHz Delidded
Motherboard:
Asus Maximus VII Ranger
RAM:
Kingston HyperX Savage 2400 MHz 4x4GB
VGA & cooler:
MSI R9 390 Gaming 8G
Display:
LG 34UM67-P Freesync enabled
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB, WD 640GB AAKS
Sound:
Focusrite Scarlett 2i2, Behringer Truth B2031A, Rode NT1A
Case:
Cooler Master HAF 922
PSU:
Seasonic 1250W modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Genius GX Gila, CM Storm Trigger cherry black
Internet:
Optical 100/100 Over AirFiber
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate 64-bit SP1, Android Marshmallow, Opera and Chrome for Android
Other:
Google Nexus 5X, Bösendorfer 170, Korg X5D [MIDI] CME UF-50 [MIDI]

MegaSkot

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
2.606
Rezultat reagovanja
7
Moja konfiguracija
Aj kad odvojim sat dva da iskucam. ;)
 

Lazy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
20.06.2009.
Poruka
1.029
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
N/A
CPU & cooler:
Intel i7 4790K Devil's Canyon, True Black, Sharkoon Silent Eagle 4700MHz Delidded
Motherboard:
Asus Maximus VII Ranger
RAM:
Kingston HyperX Savage 2400 MHz 4x4GB
VGA & cooler:
MSI R9 390 Gaming 8G
Display:
LG 34UM67-P Freesync enabled
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB, WD 640GB AAKS
Sound:
Focusrite Scarlett 2i2, Behringer Truth B2031A, Rode NT1A
Case:
Cooler Master HAF 922
PSU:
Seasonic 1250W modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Genius GX Gila, CM Storm Trigger cherry black
Internet:
Optical 100/100 Over AirFiber
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate 64-bit SP1, Android Marshmallow, Opera and Chrome for Android
Other:
Google Nexus 5X, Bösendorfer 170, Korg X5D [MIDI] CME UF-50 [MIDI]

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6

deluxe

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.02.2012.
Poruka
2.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Acer Aspire V3-771G
CPU & cooler:
Intel Core i3-2328M 2.2GHz - 3MB L3 / heatsink cooler
Motherboard:
Acer VA70 HC - Intel HM77 Chipset
RAM:
A-Data 4GB DDR3 1333MHz CL 9-9-9-24 1T
VGA & cooler:
Intel HD3000 & Nvidia GT630M 1GB GDDR3 128bit / heatsink cooler
Display:
AUO HD+ 17.3" 1600x900 LED
HDD:
Seagate Momentus SATA2 500GB ST9500325AS
Sound:
Realtek HD Audio / Dolby Home Theater 2.0
Case:
Aspire V3-771G
PSU:
Acer 6-cell 48Wh
Optical drives:
Pioneer DVD-RW
Mice & keyboard:
Gigabyte GM-M6800
Internet:
Telemark 2048 KB / 256 KB
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate x64 SP1 & Opera Next v15.0
Other:
Bluetooth 4.0
Moderator: Act1vated

Tema: Aktivni zvucnici (studijski monitori)

Ralog: Moderator vec pomenuti, prikljucuje se diskusiji i vidi da sam ja vec iznerviran (napisao sam) "doliva ulje na vatru" u zelji da me jos vise isprovocira. Uspeo je, poneo sam se ruzno i dobio opomenu.

Moderator: Steamroller

Tema: Aktivni zvucnici (studijski monitori)

Razlog: Videvsi da je njegov kolega moderator, act1vated priznao da me je namerno provocirao brise postove da zastiti kolegu i zakljucava temu.

Zakljucak: Pojedni jednostavno ne trebaju da budu moderatori.

Moderisanje: Lose.
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Matori, shvatili smo poentu, sledeći post koji ne nosi neku poentu koju već nisi izneo će se okarakteristai kao spam.
 

marija014

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
09.07.2013.
Poruka
23
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Acer Aspire /PC DELL
CPU & cooler:
2x 1.5ghz / 2.8ghz
Motherboard:
Acer integrisana / BTC
RAM:
2gb / 1gb
HDD:
320gb / 160gb
Internet:
Telekom net
OS & Browser:
Win 7
Meni deluje sasvim ok :)
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Прихватљиво или 2/5 је оцена коју сам дао пре око 2 године. Исту бих оцену дао и сада јер се модерисање нажалост није поправило.
Неке од ствари које ми сметају су:
1. Учествовање у дискусијама које се желе прекинути. У фазону "може ми се" или у фазону "моја ће бити последња".
2. Брисање комплетних постова без цензурисања проблематичних реченица и опомињања у истом посту.
3. Коришћење псовки и ружних речи иако су наводно забрањене правилником.

Молим да схватите ово као добронамерну критику. Верујте да ми је лакше да престанем да посећујем овај форум него да пишем ово.
:wave:
 
Vrh