• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

League Of Legends

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.641
Rezultat reagovanja
2.264
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
pa ne samo to nego sam ja tako skupio 3 seta tier 2 runa, jedan za AD, jedan za AP i jedan sa dodge ili za cooldown za manaless heroje, prakticno 4 seta tier 2 runa koje zavrsavaju posao (mislim, ako odigram partiju 0/12/x ne bi mi ni tier 100 rune pomogle :d ) za barem 5-6 razlicitih heroja, a za taj IP sam mogao uzeti mozda 1 set i jos par tier 3 runa i biti zakucan sa samo jednim tipom heroja.
Trenutno mislim da imam jedan allaround set tier 3 (mres, arpen/mpen (po 9 od oba) i flat armor i jedan set dodge runa i sa mpen runama mogu da napravim AP set jer imam i set CD runa i mp5/lvl runa. Nisam uzimao AP rune nikad, mislim da mi na pocetku ne znace toliko koliko pazljivo igranje i CS, a na kraju ne znace nista
 
Poslednja izmena:

blackmore1911

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruka
5.025
Rezultat reagovanja
2.402
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLAIDD DRWG
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-7700K [DE-LIDDED] @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy Evo Elite Edition
Motherboard:
Asus PRIME Z270-A
RAM:
Kingston HyperX Predator Black 16GB (2x8GB) 3466MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
Display:
Alienware AW2518HF [240Hz] × LG 24GM79G [144Hz]
HDD:
Samsung 850 EVO 2.5" 250GB × Western Digital RED 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515
Case:
Lian Li PC-O11 Dynamic DW w/ 3 x Corsair LL120 × Phobya G-Changer v.2 280/60mm w/ 2 x Corsair ML140
PSU:
Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Elite @ SteelSeries QCK Heavy × Razer Huntsman Elite
Internet:
SBB 300/30 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 & Opera GX
Other:
iPhone 15 Pro Max 256 GB Midnight Green, EK-XTOP Revo D5 × EK-RES X3 250, Mayhems Ultra Clear Tubing
Low ELO scrub.
 

Vratax

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
10.11.2011.
Poruka
11
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
DualCore Intel Pentium E5300, 3250 MHz (13 x 250)
Motherboard:
Gigabyte GA-P35-DQ6
RAM:
Kingmax 4GB
VGA & cooler:
XFX Radeon HD 6870
Evo počeo sam neki dan s igranjem igre zovem se Vratax lvl6 sam, dali ima tko da mi malo pojasni neke stvari i da mi da savjete. ;)
 

zookarma

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.11.2009.
Poruka
1.210
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 + Megahalem
Motherboard:
Asus p7p55d
RAM:
2x2 Mushkin + 1x4
VGA & cooler:
Sapphire 6950
Display:
Samsung T240
HDD:
C300 X64 + 5xhdd
Sound:
Creative Xfi Elite
Case:
Chieftec LBX
PSU:
TT 650 W
Optical drives:
PIoneer 212
Mice & keyboard:
G500 + G15 v2
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 x64, Chrome
Evo počeo sam neki dan s igranjem igre zovem se Vratax lvl6 sam, dali ima tko da mi malo pojasni neke stvari i da mi da savjete. ;)
Najbolje malo iscitaj temu :)

Ovde su ti dobri Guid-ovi kao i kako da igras sa kojim herojem

http://solomid.net/guides.php

http://www.mobafire.com/league-of-legends/browse

Takodje ovde imas po epizodama odlicne stvari za pocetnike a vecinu ovih stvari ne zna masa igraca sa Lvl-30 i vise koji pajserisu po serverima

http://www.youtube.com/watch?v=Kk2E2kywj_0&feature=relmfu

Moj nick je kao i user na forumu :)
 

Vratax

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
10.11.2011.
Poruka
11
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
DualCore Intel Pentium E5300, 3250 MHz (13 x 250)
Motherboard:
Gigabyte GA-P35-DQ6
RAM:
Kingmax 4GB
VGA & cooler:
XFX Radeon HD 6870
Zanima me šta da razvijam od onoga ponuđenoga Masteries, Offense, Defense ili Utility šta od toga trojeg razvijati ? neki savjet
 

Neshekel

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
26.08.2011.
Poruka
31
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Poslednja izmena:

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Jel ima neko mozda na eu east da ima lvl30 a da vise nece da igra lol?Rado bih prisvojio taj account drugari,ne mogu od 0 da levelujem na evropi sad:(
Tnx
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Bas dadoh ortaku pre nekih nedelju ipo dve lvl30 gold acc :S
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Opusteno,nacice se vec nesto;)
U svakom slucaju je mnogo bolje zbog 30 pinga u odnosu na 200
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Mnogo bolje, ja ne bih imao zivaca da imam toliki delay. Imam jedan moj smurf akaunt al to je lvl14 fazon... Nisam ni imao vremena da ga igram, zbog platinuma na mainu.
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.641
Rezultat reagovanja
2.264
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Jel ima neko mozda na eu east da ima lvl30 a da vise nece da igra lol?Rado bih prisvojio taj account drugari,ne mogu od 0 da levelujem na evropi sad:(
Tnx
pogledacu dal je ziv, tj dal su ga obrisali zbog neaktivnosti.

edit: ne znam nikako da proverim, nemam ni instaliran LoL vise :S Ideje? acc je bio Ludak021, ime igraca isto ludak021, EU east
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Radi,hvala puno Daklu ;)
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.641
Rezultat reagovanja
2.264
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
\o/ opravi mi skor hahaha :D Sad se setih kako sam se upropastio sa onim bajom sa karnisterom na ledjima sto seje otrov, gino sam ko lud al je zabava 101%! :d (neki na "S" valjda, ima bocu za prskanje paradajza na ledjima lol )
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Singed :P
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.641
Rezultat reagovanja
2.264
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
e taj! uber lik, 100 partija sa njim (postace dosadan) i svi ce da placu. Nekad precenjen sad veoma potcenjen verovatno...Ja bi ga opet igrao :) mixed mixed world....

moram edit da ubacim kao obzervaciju: Prijatelj moj koga sam navuko na lol (ali je on inace mnogo dobar u strategijama i tim stvarima i dalje igra, kobaz imas ga u mom friends) me je brzo presisao, kupio rp kupio heroje i ovo ono i u nekom momentu dok sam jos igrao lol smo pricali o tome koji je heroj op a koji up i on mi je rekao jednu zanimljivu stvar: svi heroji su op ako igras protiv tima koji pojma nema sta radi ili je lose napravljen. Uz to je dodao i ovo "kosili smo i ti i ja garenom stotine kilova, al desi se partija u kojoj imas obicnog ryze koji zna da igra ili jax-a koji zna da igra dobro" , a nek neko proba da bude carry sa amumu, ja jesam i uz dobar tim cary tank = faceroll. Da middle lane sa amumu, ne zezam se. ti si 12ti lvl, svi ostali 6-8, tvoj precizan bandage throw ubija sve, cak i vayne koja pokusava da te miduje kao carry. To je sto se ja secam, a sad dovidjenja, ne igra mi se lol - lol :D

edit1: da dodam: lol je bio super nekad, super za ljude kojima je hon i dota preteska i nije zabavna. Onda je lol u nekom momentu odlucio da neke iteme izbaci, da neki ne mogu da se stakuju, da sada sa malo golda ne mozes da igras makar defanzivno dok skupljas pare za neki item i samim time se pretvorio u, za mene, podjednako zivcano zamornu igru kao i druge dve navedene i zato ga ne igram vise. NEcu ja laku igru, ali ocu igru u kojoj imam sanse da ucim ili u kojoj imam sanse da se branim protiv premadeova u solo queue.

sad igram "Smite". Nije balansiran, gold stalno ide, last hit donosi gold ali gold dobijas i ako si blizu krepova, odlucujuci faktor je ko kome uspe da se zabode za ledja posto je igra 3rd person. Para ne fali ali trud se isplati jer dobijas lvl, a to je znacajnije od para. Igra je u sustini glupa ali je zabavna.
 
Poslednja izmena:

zookarma

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.11.2009.
Poruka
1.210
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 + Megahalem
Motherboard:
Asus p7p55d
RAM:
2x2 Mushkin + 1x4
VGA & cooler:
Sapphire 6950
Display:
Samsung T240
HDD:
C300 X64 + 5xhdd
Sound:
Creative Xfi Elite
Case:
Chieftec LBX
PSU:
TT 650 W
Optical drives:
PIoneer 212
Mice & keyboard:
G500 + G15 v2
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 x64, Chrome
Onda je lol u nekom momentu odlucio da neke iteme izbaci, da neki ne mogu da se stakuju, da sada sa malo golda ne mozes da igras makar defanzivno dok skupljas pare za neki item i samim time se pretvorio u, za mene, podjednako zivcano zamornu igru
Upravo je kontra, Realno ti imas neki drugi problem, ni na cemu se ne zadrsis dovoljno da bi mogao stvarno da kazes ovo je ovako ili onako, secam se sa BF2, igrao si malo pa te ovo te ono, pa Diablo pa nasao nekog klona, pa sad dota-hon-lol tema :) Igra trazi poprilicno ofanzivne kretnje i ako se previse defendas na kraju gubis garantovano, sada jednostavno moras da guras napred ili si gotov, ako ti ne guras i dozvolis protivniku da ti udje u junglu i razbije turete partija je QQ.

Da middle lane sa amumu, ne zezam se. ti si 12ti lvl, svi ostali 6-8, tvoj precizan bandage throw ubija sve, cak i vayne koja pokusava da te miduje kao carry. To je sto se ja secam, a sad dovidjenja, ne igra mi se lol - lol
Davno si ti igrao vidi se :) Na midu Amumu protiv Vayne hahahahaahahah :rotf:

Igra je definitvno drugacija i da ostane ista verovatno bi smorila. Lol je odlicna igra i ima bolju mehaniku i dozivljaj od Dote 2 ( IMHO ) imam i dotu2 na steamu i aktivno lol igram, svi se hvataju za " kupovinu itema " i za Gold, opet po meni pase stvar, nije poenta u goldu niti u itemima poenta je u timskoj igri, veca je fora kupovina wardova nego kako ti ide gold. Vecina nasih igraca ni ne gleda velike svetske turnire gde nijedan od igraca ne kupi bolji item do 20 minuta igre, akcenat je na drugim stvarima, samo nasim igracima na vredi govoriti, verovatno je to i jedan od razloga zasto nas nema nigde a imamo pametnih ljudi, kao i u reprezentativnom sportu. NEMA TIMSKOG DUHA.

Na velikim turnirima desi se da po 15 minuta nema killa ali zato " ward kill " bude po 50 komada :) Sahovski igraju i pripremaju teren za Team fight ili Gank.

Neki dan udjem u igru da probam " kayle na midu " isao na " Ap + Speed atack " kombinaciju- normal game i ostala 4 igraca sve nasi igraci. Izgubimo partiju a imali smo AMumu-a. Nasem fidleu prvi item Armor " sprema ga za ZOnjy " a ja ga pitam sta ce ti armor kad neprijatelj ima 5 AP igraca ???!! Treba ti magic resist ili da ide FULL AP da bi imao uopste neki damage na Ultiju, Amumu takodje na armoru i na AP bez ikakvog healtha, pitam i njega zasto full AP bez healtha, trebao je prvo health da duze traje a posle moze nesto od Ap, on dodje, uradi ulti ovi ostanu zivi i ubiju ga, dzaba mu i moj ulti.

Da bi PRAVO igrao LOL moras poznavati 80 % heroja da bi mogao da igras protiv njih. Ako igram BOT ( najcesce Cait ) ono sto meni treba je " ofanzivan suport " tipa Sone ili ALija ili Blitza i ja cu da resim BOT bez obzira ko je dole, zato sto znam sve AD Carryje i znam kako da ih counterujem. Kada igram kao Supp igram uvek ofanzivno i uvek idem na denie kripova i na napad ali malo ADC moze da isprati mene. Ono sto moze da bude problem je dobar gank za bot lane e tu se onda poznaje ko je dobar supp a ko los i ko ima boljeg junglera.

Na kraju treba ostaviti ljudima da im se svidi sta god hoce, kad krene prica bolje ovo ili ono mene muka uhvati

@ gx-x

Pogledaj jedan ozb. turnir gde igraju recimo Azubu Frost npr. ali pogledaj ceo mec i slusaj komentatore ( nadam se ces imati zivaca ) pa da onda pricamo :)
 
Poslednja izmena:

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.641
Rezultat reagovanja
2.264
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
druze igrao sam lol skoro godinu dana, kolko bi ti da ja imam staza da bi nesto smeo da komentarisem? :)
Prosto, neki super starting itemi su promenjeni do te mere da ih vise niko nije ni koristio. Sad ne znam kako je. Ne smeta mi sto je ukinut onaj sun armor passive stacking (ili kako se vec zvao), ali mi je smetalo stosta drugog od starting itema. Kazes "gledaj profesionalne meceve" - gledao sam ih onomad, u njima sam i video amumua u midu ;) Zaboravio sam kako se lik zvao al je razbijao mid sa njim, a i sam sam igrao par puta tako i retko kad sam imao problem. Veci je problem Brynt (onaj sto barata vatrom, zaboravio sam tacna imena) nego Vayne. I ne vredi da pricamo o velikim turnirima jer ja nisam igrao velike turnire vec sam igrao razonode radi, bez ikakve zelje da postanem pro igrac. Kad se to pretvori u naporan rad - ja odustanem jer to vise nije to.

BF2 je super i igrao sam ga ja duuugoo na piratskim serverima pre nego sto si mi dao original key (hvala ti za to :) ) prosto, dosadio mi je, nisam imao zivaca da igram duge meceve sta da se radi.
Sto se diabla tice, Path of Exile je 10 u glavu (po meni, a sad je open beta pa moze svako da proba i da se uveri) za D3. A kolko je D3 dobar, o tome prica ceo internet. Naime, dobar je da predjes kampanju i da ga zaboravis ali ljudi ocekuju vise od AAA naslova koji se razvijao 10 godina. Moras pogledati D2 i modove za njega, te kako se igra, kakav je meta game, kakav je end game i sl. da bi razumeo zasto je PoE bolji od D3 i zasto je i D2 bolji od D3. PoE nije Diablo klon, daleko je od toga u mnogim aspektima. Probaj, izmenio se mnogo u odnosu na onu jako ranu beta verziju.
 
Poslednja izmena:

zookarma

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.11.2009.
Poruka
1.210
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 + Megahalem
Motherboard:
Asus p7p55d
RAM:
2x2 Mushkin + 1x4
VGA & cooler:
Sapphire 6950
Display:
Samsung T240
HDD:
C300 X64 + 5xhdd
Sound:
Creative Xfi Elite
Case:
Chieftec LBX
PSU:
TT 650 W
Optical drives:
PIoneer 212
Mice & keyboard:
G500 + G15 v2
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 x64, Chrome
Nemoj da me pogresno razumes, cenim ja tvoje analize :) i kao sto vidis citam ali stvari su se dosta promenile u LOL-u i mozda nisam igrao od starta ali po meni finese se menjaju, ona glavna stvar a to je timska igra i uloga svih u pobedi je ostala. Kod LOL-a postoji nesto sto ne postoji kod BF serijala, u BF udjes uzmes pusku i malo dok upoznas mape mozes da budes odlican igrac, kod lola moras da odigras bar 500 partija da bi uopste skontao kako se i sta radi, ok ovde ce se neki naci i reci ja sam posle 10 partija skontao, ali ne pricam ja o tome, pricam o tome da steknes pouzdanje da kad dobijes zadatak, solo top, jungle, ili ap mid da mozes da igras protiv svih heroja i ispunjavas zadatke do unistavanja nexusa a njih moze da bude puno.
Amumu se sada ne igra mid posto ceo tim gubi dosta na tome, mid je sada rezervisan za AP heroja da bi mogao da se razvija i cak bude najjaci radi ostatka igre. Amumu sada igra Junglu ili solo top, Junglu najbolje posto ima odlican gank a i dobar clear jungle.

Byrnt mislim da je BRAND :) Ok je ali trenutno nije top tier **** za mid, no hteo sam samo da naglasim jednu stvar, ostaviti ljudima da im se svidja po njihovom izboru, usporedbe tipa dota je ovo, Lol je ono, Counter je ovo, Bf je ono .nisu argumenti.

Velika je razlika izmedju sp i mmo igranja danas, pogotovo ako uzmemo ozbiljno igranje u klanskim mecevima :)

Evo jednog lepog videa i to neces videti u doti ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GX7jIKoDdzo

Lee Sin u akciji :)
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.641
Rezultat reagovanja
2.264
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
pa nisam ni poredio LoL ni sa cime namerno, rekao sam samo da je postao frustrirajuc za mene/moj ukus (ajd, nije frustrirajuc vec je pomalo frustrirajuc za mene usled cestih promena, nerfova heroja sa kojima sam navikao da igram kako bi forsirali kupovinu RP-a za nove heroje i sl.). KAzem, gledao sam sigurno preko 200 meceva od top tier igraca, sto premade, sto turniri, sto solo queue i svaki od tipova se razlicito igra tako da ne vredi da diskutujemo puno oko toga jer sam play style mnogo zavisi i od samog tima. Neki non stop jungluju i gankuju, neki lejnuju po 20 minuta i bla bla. Ja nisam mogao da igram da nista osim solo queue jer nisam imao sa kime tako da je moj play style bio solo :troll: :d Kazem, igrao sam skoro godinu dana i znam kako se igra i sta treba da se radi, al kad ti ceo tim troluje ili nece da radi zajedno dzaba 1000 sati odgledanog video materijala. Ni ne pamtim koliko puta sam solo morao da nabijem 200+ armora i gomilu AS-a da bih isao da rusim kule (uspesno ako sam se nafidovo) jer ostatak tima gleda samo kako da skuplja kilove, a to nije poenta igre, poenta je srusiti nexus jel tako? :)
I sve to nema veze sa tim promenama i gomilom novih heroja i stvarima zbog kojih sam odustao od igre. Prosto, ubili su mi jax-a, garena, pantenona i xin-a, a o Eve da ne pricam. Nakon Eve nerfa sam i prestao da igram. Sad mi ortak kaze da vecina fura AP bildove jer je odbrana od AP nerfovana do panja. Ne znam dal je to istina, al on ima preko 3000 partija (i odlican W:L ratio) pa mu verujem.
U svakom slucaju, ja kao da imam ADD, kad uzmem nesto da igram drzi me max sat-dva i onda ugasim igru i gledam neki film ili seriju, zanimljivije mi je. Omatorilo se jbg. :d

PS. Amumu mid je AP build...bio...nemam pojma kakav je sad, verovatno su ga nerfovali jos dalje.
 
Poslednja izmena:

spasoje88

PCAXE Member
Učlanjen(a)
21.10.2010.
Poruka
235
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II X4 955 Black Edition
Motherboard:
ASUS M4A87TD
RAM:
2*4 GB corsair vengeance pro 1600 Mhz
VGA & cooler:
MSI GTX 560 Ti twin frozr II OC
Display:
ASUS 22
HDD:
Kingston NyperX 120GB 3K + WD 640 GB Blue
Case:
xigmatek midgard
PSU:
cooler master GX-550W
Igrao sam LOL od juna 2011 do pre par dana.. Totalno sam se razocarao. Dobijem 10 gejmova u rankinu, za dva dana izgubim 10... Ima mnogo losih igraca. Ne mogu da verujem, da neko moze da ima 30 lvl a igra kao da je tek poceo. Prestao sam da igram i izbrisao igricu.. Po meni, igrica kao igrica je super, ali 70% igraca su uzas i unistavaju je.
 

zookarma

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.11.2009.
Poruka
1.210
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 + Megahalem
Motherboard:
Asus p7p55d
RAM:
2x2 Mushkin + 1x4
VGA & cooler:
Sapphire 6950
Display:
Samsung T240
HDD:
C300 X64 + 5xhdd
Sound:
Creative Xfi Elite
Case:
Chieftec LBX
PSU:
TT 650 W
Optical drives:
PIoneer 212
Mice & keyboard:
G500 + G15 v2
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 x64, Chrome
Igrao sam LOL od juna 2011 do pre par dana.. Totalno sam se razocarao. Dobijem 10 gejmova u rankinu, za dva dana izgubim 10... Ima mnogo losih igraca. Ne mogu da verujem, da neko moze da ima 30 lvl a igra kao da je tek poceo. Prestao sam da igram i izbrisao igricu.. Po meni, igrica kao igrica je super, ali 70% igraca su uzas i unistavaju je.
Eeeee koliko je potrebno za dobrog igraca :) Moje neko licno misljenje je oko 1000 win u normal game-u. I danas traje otimacina na midu i solo topu svako hoce da bude heroj pa mu das i onda uprska. Jedini lek za ranked je igranje sa " friends " listom.
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Slazem se momci,ja imam 1750 normala i 100 rankiranih i idalje ucim al smatram da kapiram igru i imam osecaj;)
Sad na evropskom polako napredujem i mogu reci da se na evropi igra ipak bolji lol nego na usa;)
 

zookarma

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.11.2009.
Poruka
1.210
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 + Megahalem
Motherboard:
Asus p7p55d
RAM:
2x2 Mushkin + 1x4
VGA & cooler:
Sapphire 6950
Display:
Samsung T240
HDD:
C300 X64 + 5xhdd
Sound:
Creative Xfi Elite
Case:
Chieftec LBX
PSU:
TT 650 W
Optical drives:
PIoneer 212
Mice & keyboard:
G500 + G15 v2
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 x64, Chrome
Gde si na evropskom ? :)
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.641
Rezultat reagovanja
2.264
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
ako se ne varam, igra sa mojim acc Ludak021 na east :) Verovatno ga imas u friends ^^
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Nisam jos tvoj budzio,igram sa novim drustvom oa mi odgovara low lvl pa mi je zanimljivije;)
Zovem se "Silujem" na east sam ;)
 
Vrh