• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Potrebni top CPU kuleri na zajam za test

demios

PCAXE Member
Učlanjen(a)
26.04.2009.
Poruka
522
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Elem, onaj ko je pratio temu o najlepshim kulerima na benchu, video je da sam najavio za pred kraj meseca zanimljiv test vrhunskih i po malo egzotichnih kulera na malo specifichan nachin.

za sada na spisku su sledeci kuleri:

Alpenfohn Brocken (samo lapovan, na zalost, moj stari kuler)
Noctua NH-D14
Coolink Corator DS
Spire Gemini
Spire Thermax II Eclipse
Thermaltake Frio
Corsair H50 (user ronin)

Voleo bih da se na spisku nadju josh neki kao shto su:
Prolimatech Megahalems
Coolermaster V6GT
Corsair H70 i sl

uslov je da moze da se montira na s1155 i na AM3, jer ce na tim platformama da bude testiran. takodjer, poshto ce se raditi fabrichki setup i setap pri kome ce kuler biti lapovan i pri kome ce se koristiti isti ventilatori, necu smirglati ukoliko to vlasnik ne odobri. ukoliko se desi da vlasnik odobri lapovanje, ogradjujem se odgovornosti ako nekom chudnom igrom sluchaja kuler izgubi na performansama (to mi se josh nije desilo, al volim da naglasim, jer nemam nameru da dajem josh novca iz svog dzepa).

Svaki predlog, kritika i sl su dobrodoshli.
Oni koji su voljni da pomognu da test bude shto ultimativniji i potpuniji mogu da mi se jave na PM.
 
Vrh