• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Podjela interneta

pinger

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.08.2016.
Poruka
44
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
Pozdrav drugari zanima da li je moguce podijeliti internet na ruteru marke ZTE A2QbUh tako pise pozadi , neki kinezi naprijed mtel. :D

U kuci postoje vise uredjaja koji koriste internet za fb,yt,instagram itd. a meni kad peglam cs ili nesto tako bilo kakva smetnja dovodi igru na nemoguce. Meni ne treba puno tipa 2-3 mb od 10mb interneta koje imam.

Hvala :wave:
 

zli_odredi86

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
21.09.2014.
Poruka
75
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
zli_odredi86
CPU & cooler:
AMD athlom A4 840 Quad Core 3.10 Ghz
Motherboard:
gigabyte ga ma69vm s2
RAM:
KingMax 2Gb 800mhz
Display:
Hanns.g Hi221D
HDD:
SSD Kingston 120 gb (450 mb/s upis i citanje)
Sound:
unknow
Case:
Improved aluminum homemade case
PSU:
unknown
Optical drives:
LabelFlash , and tu unknown drives
Mice & keyboard:
Unknown made in kina
Internet:
Open Adsl 10mb paket (4mb download , 0.8 mb upload)
OS & Browser:
Windows 7 64-bit, Google chrom (for now) , Mozilla Firefox
Imas li pozadi vise lan portova (izlaza) ? Ja sam bas pogledao na netu i nisam nasao taj tvoj model. Koliko razumem , zelis da povezes ostale na lan , da im ogranicis internet ... ? Takodje trebace mi slika stranice rutera ako znas da odes tamo da vidim koji je tacno ruter u pitanju . :)
 

pinger

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.08.2016.
Poruka
44
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
Evo ovako nasao sam tacan model

ZXHN H267N


Pa ja zelim da bukvalno sebi odsjecem npr 3-4 mb od ukupnog protoka i da nesmetano radim bez uticaja nekog drugog uredjaja (kad neko sa tableta pokrene youtube ili tako nesto) .


Na guglu kad se ukuca ovaj model izbaci ruter koji je isti sa zadnje strane gdje su lan portovi , dsl , wlan, power on off.
 

Prilozi

Vrh