• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Request timed out problem

Lagger

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.07.2016.
Poruka
7
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pre svega pozdrav za sve koji citaju ovo i nadam se da nisam pogresio pri stavljanju teme. Dakle, kao u naslovu sto pise vec neko vreme(3 meseca tacnije) imam problema sa internetom/pingom, kada u CMD pingujem server za igricu koju igram (WoT) (login.p1.worldoftanks.eu) s vremena na vreme dobijem 'request timed out', uglavnom u 10 minuta pingovanja dobijem oko 2 do 3% packet loss(13-15 a nekada i vise), e sad, svaki taj jedan 'request timed out' u toku igre traje od 3 do 6-7 sekundi(neki prosek oko 5 sekundi) sto je izuzetno veliki problem za gaming. Probao sam flushdns, ipreset, kupio sam novi ruter, stavio sam bandwith na sve kompove da ne ide brzina iznad 1mbps a za moj stavio da uzimam max, povezao sam moj kompjuter direktno na antenu, zvao sam mog provajdera medjutim ni oni ne znaju sta je, kazu da kod njih nije problem kada gledaju tamo kod njih ili sta vec rade.. Totalno sam pao u bedak jer sam probao sve i svasta ali nije pomoglo, rado bih i promenio provajdera da sam u mogucnosti ali eto, tako je kako je. Help! :(

EDIT: Ping je inace super, oko 50-80 se vrti a evo slike iz cmd-a:
http://prnt.sc/eurkmy
 
Poslednja izmena:
Vrh