• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

problem sa igrama

stefagta

Newcomer
Učlanjen(a)
15.02.2017.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pomoć.Od kada imam ovaj laptop SAMSUNG np350e5x-s01rs nisam imao nikakvih problema sve je radilo normalno,ali posle 3 godine u igricama mi se desio jedan veliki fps drop.Pre sam lagano igrao Rust,Cs Go,cod ...itd,ali sada nmg neke ni da pokerenem,imam fps drop do 40 frejmova što je jako veliko.Reinstallirao sam sistem vec 2 puta ,ali i dalje mi se isto dešava, skenirao sam komp i sve to i nikada nisam skidao krekovane igrice ili nesto sa interneta samo sa steam-a.Mnogi kažu da je do drivera i to sam update-ovao ali opet isto se dešava i to sve gore i gore.Sad ne mogu čak ni da upalim neke igrice,kao što su GTA V (koju sam inače celu prešao na ovom kompu),a neke mi toliko koče,seckaju i baguju,da ne mogu da ih igram,a pre sam te iste mogao da igram normalno.Naime,to mi se sve dešava u zadnjih nekoliko meseci. Sve igre,koje sam ranije igrao bez ikakvih problema na ovom istom lap topu,sada ne mogu.Onda ga odnesem u servis da ga reinstaliraju i onda mi nekoliko dana radi normalni i igram sve igrice bez problema i onda opet počne da mi koče jedna po jedna igrica,a neke više ni ne mogu da se učitaju.Poludeću više od toga.Ne mogu stalno da ga nosam u servis na reinstalaciju.Niko živi nije uspeo da mi trajno reši problem.Više njih,koji se razumeju u ove probleme su mi čačkali po laptopu i kao sredili i onda posle nekoliko dana normalnog igranja opet počne da se vraća isti problem.Ima li neko ideju ili znanje šta je to što prouzrokuje ovaj problem i da li neko stvarno zna kako da ga sredim jednom za svagda???Pomozite mi dobri ljudi,ne znam više šta da radim.
 

Vranda12

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.06.2016.
Poruka
600
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-6600k i Corsair H60
Motherboard:
Asus Z170-A
RAM:
Kingston Fury 1x16gb 2133Mhz
VGA & cooler:
Asus Strix r7 370 4G
Display:
LED TV-32LE73 82cm
HDD:
WD Blue 1tb 7200rpm
Sound:
Logitech z523 + Siberia v2
Case:
NZXT s340 Elite
PSU:
Thermaltake Smart SE 630w
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
CM Octane mis i CM quickfire TK red switch
Internet:
B-net 35mbps/7.5mbps
OS & Browser:
win 10 x64 pro i chrome
Other:
Samsung Galaxy S7
¸Kad ti oni instaliraju sistem onda radi normalno ko i prije ili?
 

Vranda12

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.06.2016.
Poruka
600
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-6600k i Corsair H60
Motherboard:
Asus Z170-A
RAM:
Kingston Fury 1x16gb 2133Mhz
VGA & cooler:
Asus Strix r7 370 4G
Display:
LED TV-32LE73 82cm
HDD:
WD Blue 1tb 7200rpm
Sound:
Logitech z523 + Siberia v2
Case:
NZXT s340 Elite
PSU:
Thermaltake Smart SE 630w
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
CM Octane mis i CM quickfire TK red switch
Internet:
B-net 35mbps/7.5mbps
OS & Browser:
win 10 x64 pro i chrome
Other:
Samsung Galaxy S7
meni bi bilo logicno da je ram ili graficka popuvala
 
Vrh