• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Najnovije aktivnosti

• vladarko
    vladarko je reagovao(la) na gx-x poruku u temi RTX 3090 Ne radi kako treba. sa Like Like.
    Na dobrim napajanjima takav budz ne bi trebalo da postoji. Pored toga, ako su tu stedeli.... edit: oni su stavili kontakt tu gde se taj...
  • gx-x
    gx-x je reagovao(la) na vladarko poruku u temi RTX 3090 Ne radi kako treba. sa Like Like.
    Žica koja nedostaje je masa; viđao sam da se nekad ne koristi odande odakle bi trebalo. Zašto može tako - bolje da ne proveravam. :D...
  • gx-x
    gx-x je odgovorio(la) u temi RTX 3090 Ne radi kako treba..
    Na dobrim napajanjima takav budz ne bi trebalo da postoji. Pored toga, ako su tu stedeli.... edit: oni su stavili kontakt tu gde se taj...
  • vladarko
    vladarko je odgovorio(la) u temi Blic pitanja.
    Ne mogu da ti predložim gotov kabl; mislim da se ne prave duži od 20 m. :) Idi u netiks; oni tamo mogu da ti naprave kabl. Imaju...
  • </Miki>
    </Miki> je odgovorio(la) u temi Blic pitanja.
    Predlozi neki bolji ali samo ne strašno skuplji:d
  • vladarko
    Strašno jeftin. Ja to ne bih smeo da kupim. :D
  • </Miki>
    Mislio sam gotove. Mrzi me da pravim a i neman takav alat:( Valja li ovako nešto...
  • vladarko
    Ne znam da li postoje gotovi peč kordovi tih dužina. Ili ćeš sam stavljati konektore? Cat6, svakako.
  • </Miki>
    Preporuka za Cat5e/Cat6 UTP kabl od 30m? Šta uzeti?
  • alex303
    alex303 je odgovorio(la) u temi Koji kuler uzeti.
    Ljudima je dosadno, žele da ćaskaju, ne znaju da koriste google ili nedaj bože forum search. Smh.
  • alex303
    Ne može Linux da ubije miša.
  • vladarko
    vladarko je odgovorio(la) u temi RTX 3090 Ne radi kako treba..
    Žica koja nedostaje je masa; viđao sam da se nekad ne koristi odande odakle bi trebalo. Zašto može tako - bolje da ne proveravam. :D...
  • alex303
    alex303 je odgovorio(la) u temi Windows ili...?.
    Najbolja opcija ti je Windows 7 + nLite. Skineš poslednji Windows 7 ISO, ceo sadržaj ISO fajla raspakuješ nekim arhiverom kao što je...
  • alex303
    alex303 je odgovorio(la) u temi Arch Linux.
    Ceo koncept Arch Linux-a je manuelna instalacija bez ikakvih skripti. Skripta koju su autori ubacili je sveža, i na nekim sistemima ne...
  • gx-x
    gx-x je odgovorio(la) u temi RTX 3090 Ne radi kako treba..
    steta sto nemas poznanika nekog koji ima racunar sa makar 600W pa da probate furmark ako nista drugo...
Vrh