• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Zvanicno izasao Belle, komentari?

Sceka222

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
31.08.2011.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5-4440
Motherboard:
B85
RAM:
8GB 1600
VGA & cooler:
GTX 1050 Palit SormX
Display:
24" Full HD & 22" Full HD & 15" 4:3
HDD:
ST1000DM003
Sound:
Integrisana & 5.1 zvucni sistem
Case:
Cooler Master
PSU:
750w Chieftec
Optical drives:
Samsung
Mice & keyboard:
USB
Internet:
150/8Mbps
OS & Browser:
Windows 10 Pro Edge
Ja sam juce apdejtovao Nokia C6-01 na Belle, malo se poigrao, probao neke stvari i dao supruzi da ga u srecu i veselju dalje koristi! :) Zasto sam dao supruzi? Zato sto sam veoma zadovoljan kako se sam telefon pokazao od trenutka apdejtovanja na Belle, naime, radi fantasticno! Odlicno je radio i pre sa Anna v.25.7 ali sada je to sasvim druga prica! Osetno je brzi u svemu sto sam pokusao da uradim. Kao da je zamenjen procesor tako sto je ubacen bar 30% brzi, najmanje! Sam izgled i funkcionalnost je na neverovatno visokom nivou, bar kako ja na to gledam. Za razliku od kojekakvih Androida i ostalog, Nokia je opet pokazala da sve sto uradi bazira iskljucivo na potrebama korisnika mobilnih telefona i ne takmici se u sveri racunara jer telefon i nije racunar/kompjuter a po mom misljenju i ne treba to da bude!

Kad sam tako zadovoljan, a ovo je bilo samo "mali, kratak osvrt na moje vidjenje apdejta na Bell varijantu" sa moje strane, zasto sam dao telefon supruzi na dalje koriscenje?! Pa zato sto sam cekao da izadje Bell i da ga licno probam da bih odlucio da li da predjem na toliko hvaljeni Android, iPhone ili da ostanem veran Nokia varijanti. Zakljucak - ostajem veran Nokia varijanti i kupujem N8 kao telefon koji je za mene neuporedivo bolji od svega ostalog sto sam probao! Hvala, bilo bi lepo da neko jos komentarise Belle! :)


Pozdrav!
 
Vrh