• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Youtube

thetomica

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.11.2015.
Poruka
819
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
thetomica
CPU & cooler:
Intel i5-4460
Motherboard:
ASUS B85 - PRO GAMER
RAM:
16 GB DDR3 Kingston 1333 MHz
VGA & cooler:
Gigabyte GTX 960 4GB
Display:
LG 24MP59G-P x2
HDD:
3 TB + 500GB SSD
Sound:
Integrated
Case:
NZXT S340 Black
PSU:
Chieftec GPS-600A8 600W
Mice & keyboard:
Rapoo MT750 & Razer Ornata v2
Internet:
EXE NET
OS & Browser:
Manjaro Xfce/Brave
Pozz, imam jedno pitanje koje nije toliko važno ali ume da nervira i smeta mi... naime kada mi je otvoren neki tab u chrome i pored njega youtube, npr fb i youtube i kad predjem sa fb-a na youtube uvek mi stoji kursor kao da je zauzet "busy" (strelica i krug koji se vrti) i tako svaki put se dešava... da li neko zna zasto i kako da resim?

hvala
 

man

Newcomer
Učlanjen(a)
16.01.2018.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Čini se da je to problem s Google Chrome. Najbolja je oklada da je deinstaliraš, a zatim ga ponovno instalira iz novog preuzimanja. To bi moglo biti od pomoći, iako bih htio ukloniti dodatke - korak 3 - (ili barem onemogućiti) prije deinstaliranja Chrome:
How to Repair Google Chrome
UREDI:
Možda biste trebali najprije samo privremeno onemogućiti svoje dodatke kako biste vidjeli hoće li to riješiti problem. Ako se onda vidi da li zamjena dodataka pomaže.
 
Vrh