• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

U vezi srednje škole i fakulteta

Łuk@

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.12.2017.
Poruka
37
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 2600/Wraith
Motherboard:
B450 Aorus M
RAM:
Patriot Viper 16gb 3200MHz CL16
VGA & cooler:
Sapphire RX 580 4gb
Display:
ACER KG251QF 144Hz 24.5
HDD:
SSD A2000 250gb
Case:
MS Iron
PSU:
Kratos E1-600W
Mice & keyboard:
Marvo G909(neki lijevi ali ok sluzi)\Razer Blackwidow Ultimate
Pozdrav, ne znam gdje bih započeo temu te mi se ovaj podforum činio najboljim za to, problem je taj što ne znam koju srednju da upišem, tačnije koji smjer programera(u Ljubljani, tamo bih i fakultet), razmišljao sam o tehničaru informatike pa fakultet za softverskog inzinjera, ali ako neko ima nekakvu bolju ideju/prijedlog, bio bih zahvalan ako napise :)

@izvinjavam se ako sam pogrijesio pdf
 

Javatar

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.01.2017.
Poruka
106
Rezultat reagovanja
7
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 7 1700 CPU Wraith Cooler
Motherboard:
ASUS Prime B350-PLUS
RAM:
DIMM DDR4 2x8GB 2400MHz Kingston
VGA & cooler:
SAPPHIRE NITRO+ Radeon™ RX 480 8G D5 OC
Display:
27" Dell P2717H LED IPS
HDD:
KINGSTON SSD 120GB V300 +
Case:
MS Industrial Black Widow
PSU:
735W Raidmax RX-735AP
Internet:
SBB 100/6 Mb/s
OS & Browser:
Win10 x64
Pozdrav, ne znam gdje bih započeo temu te mi se ovaj podforum činio najboljim za to, problem je taj što ne znam koju srednju da upišem, tačnije koji smjer programera(u Ljubljani, tamo bih i fakultet), razmišljao sam o tehničaru informatike pa fakultet za softverskog inzinjera, ali ako neko ima nekakvu bolju ideju/prijedlog, bio bih zahvalan ako napise :)

@izvinjavam se ako sam pogrijesio pdf
Proveri koji su predmeti na kom smeru i upisi onaj koji radi programske jezike najvise, C i c++, jos bolje ako ima sekcije pa da mozes da ucis javu ili java script. Generalno samo gledaj da ima sto vise strucnih predmeta koji ce ti pomoci da se pripremis za fakultet i sto pre pocnes da radis na projektima gde ces najvise nauciti.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

Łuk@

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.12.2017.
Poruka
37
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 2600/Wraith
Motherboard:
B450 Aorus M
RAM:
Patriot Viper 16gb 3200MHz CL16
VGA & cooler:
Sapphire RX 580 4gb
Display:
ACER KG251QF 144Hz 24.5
HDD:
SSD A2000 250gb
Case:
MS Iron
PSU:
Kratos E1-600W
Mice & keyboard:
Marvo G909(neki lijevi ali ok sluzi)\Razer Blackwidow Ultimate
Proveri koji su predmeti na kom smeru i upisi onaj koji radi programske jezike najvise, C i c++, jos bolje ako ima sekcije pa da mozes da ucis javu ili java script. Generalno samo gledaj da ima sto vise strucnih predmeta koji ce ti pomoci da se pripremis za fakultet i sto pre pocnes da radis na projektima gde ces najvise nauciti.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Shvatio, hvala :D
 
Vrh