• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Trimer za kosu

_Aleksa_

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
16.02.2019.
Poruka
34
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Dobro vece.
Zeleo bi da uzmem neki trimer za kosu ali se ne razumem u to. Imao sam neki kineski od tipa 10 evra koji se pokvario posle dva meseca. Ako moze neko neki predlog za nekih 3000din, tesko da bi dao preko toga. :D
 

Cutura

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.04.2020.
Poruka
262
Rezultat reagovanja
475
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
CuturaPC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 3300x
Motherboard:
Rog Strix B450-F GAMING
RAM:
Patriot Viper Steel 16GB 3200mhz ddr4
VGA & cooler:
AMD Sapphire Nitro+ RX 6600 XT
Display:
AOC 24G2U BK
HDD:
Patriot Burst 240gb/Toshiba 1gb/Samsung 1tb/Seagate 1tb
Sound:
Logitech Z313 / G333 / Steelseries Arctis 9x
Case:
MS Cyclops V / 5x Arctic P12 PWM PST
PSU:
BITFENIX Whisper M 650W
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech G203 / HP TPC-P001K
Internet:
SBB EON
OS & Browser:
W10/Chrome
Za prvu ruku i za 3k ova zicana wahl nije losa.Po radnjama je ~3k, imas i na kp lika iz bg ako se ne varam ima dosta modela, neki i sa aparaticem za brijanje na baterije a slicna cena.
Pre nje koristio moser 1400 classic i ne mogu da se porede, moser je klasa, ovde je malo bucniji motor (ne ko traktor al nije tiha) al ako ne zelis 5-6k da dajes za moser onda idi na wahl.Mislim da su i oba brenda u istom vlasnistvu.
Dobar noz, teska pod rukom, dobijas dosta nozica (kod mosera samo 2 3 a wahl 10kom sigurno).

Edit: sad vidim 22 ta dodatka dobijas mada nisu neki jak kvalitet.
 

Prilozi

_Aleksa_

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
16.02.2019.
Poruka
34
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Za prvu ruku i za 3k ova zicana wahl nije losa.Po radnjama je ~3k, imas i na kp lika iz bg ako se ne varam ima dosta modela, neki i sa aparaticem za brijanje na baterije a slicna cena.
Pre nje koristio moser 1400 classic i ne mogu da se porede, moser je klasa, ovde je malo bucniji motor (ne ko traktor al nije tiha) al ako ne zelis 5-6k da dajes za moser onda idi na wahl.Mislim da su i oba brenda u istom vlasnistvu.
Dobar noz, teska pod rukom, dobijas dosta nozica (kod mosera samo 2 3 a wahl 10kom sigurno).

Edit: sad vidim 22 ta dodatka dobijas mada nisu neki jak kvalitet.
Nasao sam je u gigatronu za 2999din a i jeste ima puno dodataka i makaze. Valjda ce dobro da se pokaze. Hvala puno na preporuci <3
 

LiDragon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.12.2013.
Poruka
542
Rezultat reagovanja
135
Moja konfiguracija
Ja imam philips i uvek njega prpeorucujem.


ili ovaj noviji

 
Vrh