• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Telefon 100-150e

chee

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
24.05.2016.
Poruka
30
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Potrebna mi je vasa pomoc sta mi je najbolje uzeti u ovom cijenovnom rangu. Telefon uzimam za majku tako da nije zahtjevan korisnik. Solidna kamera i baterija da budu. Moze novo, moze i popovno sa garancijom. Kupujem preko olx.ba.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Postavio sam telefon na kom je naprsao ekran sto nisam video pa evo sad skidam poruku i stavljam novi predlog.


Ne mozes bolje od ovoga. Jedino sa garancijom sto sam video su losiji Xiaomi modeli i Samsunzi do A40. Nijedan od tih Samsunga ne moze da se poredi sa ovim Redmi 9, slabiji su, imaju mnogo manje baterije, imaju mnogo losije kamere, po kvalitetu je sve to isto - Gorilla 3 i plastika. Ovaj ima manu losijeg ekrana, sve ostalo ima, cak i SD slot, 3.5mm za slusalice, makro kameru, senzor dubine, ne izgleda lose, itd. Buduci da kazes da za majku uzimas ne verujem bas da ce joj praviti razliku AMOLED ili LCD, dok kak sto si naveo baterija i kamera jesu bitni.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.055
Moja konfiguracija
Ili Redmi Note 8.
 

chee

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
24.05.2016.
Poruka
30
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Narucen redmi 9... Hvala na pomoci obojici

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Vrh