• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Supervisor Password

4 N 7 1 V 1 2 U 5

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
06.04.2015.
Poruka
68
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-9600k 3.7 GHz & GAMEMAX Gamma 500
Motherboard:
Gigabyte H310N
RAM:
2x8 GB Kingston Fury DDR4 2400 MHz
VGA & cooler:
Saphire RX570 Nitro+ 8GB
Display:
iiyama G-Master G2470HSU 24" 165hz + Samsung SyncMaster 2243BW 1680x1050
HDD:
1TB BarraCuda
Case:
MS Ranger
PSU:
Seasonic S12II 520w
OS & Browser:
Windows 10 / Google Chrome
Other:
IBM ThinkPad T42 / Dell Optiplex 760 / Compaq Evo D500 / HP Elitebook 840 G3
Pozdrav,
Najprije da se izvinim ako sam postavio u pogresnu kategoriju ali ovo je najblize na sta sam naisao...
Dakle problem je u tome što trebam sestri da uradim sistem na laptopu "Toshiba Tecra R850" ,ali pri ubacivanju CD-a ili USB-a sa OS pri paljenju laptopa ne dobijam onu komandu "press any button to boot from...." kada sam otišao u BIOS da podesim boot order, nisam dobio potpunu kontrolu nad istim jer ne znam koja je supervisor šifra, a ne zna ni ona (moja sestra)...Da li postoji neki način da se rješim ovog problema?Pokušao sam mnoge strane forume koji su se bavili ovim problemom ali ni jedan nije imao konkretno rješenje.
Hvala unaprijed!
 

zacy

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
01.06.2018.
Poruka
87
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
Moras da resetujes BIOS, rastavi laptop, izvadi bateriju iz maticne na 10 min pa vrati. Mozda postoji laksi nacin sacekaj da ti odgovori neko ko se bolje razume
 
Vrh