• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Slaganje masine za ves i susilice

Cutura

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.04.2020.
Poruka
262
Rezultat reagovanja
475
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
CuturaPC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 3300x
Motherboard:
Rog Strix B450-F GAMING
RAM:
Patriot Viper Steel 16GB 3200mhz ddr4
VGA & cooler:
AMD Sapphire Nitro+ RX 6600 XT
Display:
AOC 24G2U BK
HDD:
Patriot Burst 240gb/Toshiba 1gb/Samsung 1tb/Seagate 1tb
Sound:
Logitech Z313 / G333 / Steelseries Arctis 9x
Case:
MS Cyclops V / 5x Arctic P12 PWM PST
PSU:
BITFENIX Whisper M 650W
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech G203 / HP TPC-P001K
Internet:
SBB EON
OS & Browser:
W10/Chrome
Potrebna mi je pomoc/savet.
Kupio sam masinu za susenje vesa razlicitog proizvodjaca od posedujuce masine za ves iako se dimenzije slazu same nogare ne nalezu skladno na ves masinu.
Lutajuci internetom sam naleteo na nosace i sl.stvari pa je moje pitanje jel neko to koristi ili zna nekog na koji nacin je resio slican problem.

48135

48136


Pola nogare stoji samo a druga polovina je u vazduhu na sve 4 stopice...pa se bojim da kad masina bude centrifugirala da ce masina za susenje skliznuti i pasti, nekad nam se desava da se i sama ves masina zna pomeriti (jednom u god dana) za par cm iako sam stavio neke stopice neklizajuce na stopice ves masine.

Ovo sam nasao na internetu, ne znam ni dal dimenzije odgovaraju i sl. Ne vidim ni model na spisku pa nzn sta mi je ciniti.
Moze neki savet?

48139

48140


Prva slika je izgleda za sve masine univerzalna (ipak za electrolux) a druga slika je za samsung masine al na spisku nema moje ves masine.

 
Poslednja izmena:
Vrh