• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Skidanje delova u servisu

VladimirVujasinovic00

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.10.2018.
Poruka
71
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
Pozdrav forumasi, pre oko pola godine, da budem precizniji 4 meseca sam rabio slucajno telefon.
Na telefonu je samo displej riknuo, tako su mi i u servisu bili rekli, staklo je ostalo skroz citavo.. Ne znam kako ali je samo bila kao linija na onoj crnoj foliji ispod stakla, staklo znaci skroz ok.
Kada sam bezuspesno pokusao prebaciti slike i fajlove sam ga i povezivao i punio, i primetio sam da se i pali i vibrira..
Ee sada pre neki dan je i moj otac razbio telefon (kakav otac takav sin.. ).
Dosli smo na ideju da promeni displej na mom starom telefonu, samsung galaxy j500, jer je telefon sam po sebi ok..

Malo sam mozda cak i bespotrebno oduzio pricu, ali uglavnom je danas odnet u servis (ja nisam bio tu), tata se vratio i posle nekog vremena su nazvali iz servisa i rekli kao da nista ne radi, ne reaguje telefon, i da moze doci po njega..
Doneo je telefon iz servisa bez stakla i displeja.

Ee sada sama poenta teksta jeste da pitam vas, posto sigurno ima vas koji se bavite telefonima, da li su ti ljudi u servisu mogli nesto da skinu, zamene, uzmu nesto sem stakla (ako mogu njega samog)?

Znam da inace telefon bez displeja skoro pa i ne vredi, ali svakako imam potrebu da, vas pitam..

Hvala unapred .
 

ilja.p

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.08.2018.
Poruka
544
Rezultat reagovanja
760
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
CPU AM4 AMD Ryzen 5 3600, 4.2GHz + NZXT Kraken X62
Motherboard:
MSI B450 Carbon PRO AC
RAM:
DIMM DDR4 2x8GB 3000MHz GSkill Trident Z RGB
VGA & cooler:
AMD Radeon RX480 4Gb Sapphire
HDD:
SSD SATA3 240GB Gigabyte + 1Tb Toshiba P300 + još 1Tb Toshiba P300
Sound:
Int
Case:
NZXT H500, Hue +
PSU:
Cooler Master M2 Pro 850W
Internet:
VDSL 20
OS & Browser:
Win 10 64bit/ Google Chrome
Mogli su da uzmu sta god je bilo ispravno i ubace ti neispravno, a onda to tvoje ispravno prodaju nekome kao novi deo, da budem kratak i jasan.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Vrh