• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Sistem se ukocio

Jovanjoca09

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
10.11.2020.
Poruka
13
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav, hteo bi ako mozete da mi pomognete oko sledeceg. Sedim danas za kompom imam par desetinak otvorenih tabova u microsoft edgu i gledam neki video na yt na jednom monitoru a na drugom radim nesto za skolu i u pozadini imam par nekih programa koji su radili npr za monitoring temperatura, microsoft store i brave browser.. I kako sam radio u google docsu docsu samo je odjednom zabo youtube i ceo edge nista nije reagovalo i nije pisali not responding otisao sam na brave pokusao da serchujem nesto ali nista se nije desavalo kada bi pritisnuo search samo bi stajalo kao da je ostao bez neta a sve je bilo ok sa internetom. Odem u task menager sve je na 0% cpu kao da nista ne radi kao da je sve zabolo i ne mogu nista da pogasim preko task menagera. Odem ctrl alt delete stisnem sign out da probam da pogasi programe tako i nista on tu vrti tako par minuta i odlucim da stisnem na kucistu restart i on se resetuje sve super i sada radi ali me interesuje da li znate mozda do cega moze da bude to i da li je mozda neki hardverski problem ili je do softwera nesto jer mi se nije desavalo pre a i pazim na sistem nemam neke nepoznate programe koristim samo translucenttb za proziran taskbar, takodje imao sam i deezer u pozadini upaljen i kad bi stisnuo play onako trebalo bi mu par sekundi da pusti i da promeni ikonicu da je muzika pustena bukvalno kao da je sve bilo ubagovano od programa

Djolekg

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2016.
Poruka
5.225
Rezultat reagovanja
1.914
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 3770K(4.4ghz),-BeQuiet pure rock slim
Motherboard:
AsRock p67 pro
RAM:
hyperx fury 12 GB DDR3 1600 mhz cl10
VGA & cooler:
Sapphire Nitro + RX 580 4gb
Display:
Asus vg248qe 144hz
HDD:
hdd(wd blue 500gb),ssd(adata su650 240gb)
Sound:
Logitech G230
Case:
cooler master elite
PSU:
Corsair RM1000x
Mice & keyboard:
HyperX pulsefire fps pro,Cooler master Masterkeys Pro M,Podloga - Zowie G-SR
Internet:
sbb 150/10
OS & Browser:
windows 10 pro 64bit
Other:
xaomi redmi note 8 pro
Verovatno ništa posebno,zaboo,bag itd..Teraj dalje :)

Vrh