• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

sherovanje foldera izmedju dva win 7

mcminipc

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.11.2009.
Poruka
164
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd phenom II x4 955 BE + sytche mugen 2 bruka
Motherboard:
Gigabyte MA790GPT-ud3h
RAM:
2x2 GB Kingston Hyper x1333 mhz
VGA & cooler:
saphire HD 5850 1GB
Display:
philips 19'' 1280x1024
HDD:
2x250 gb RAID 0 + 500 GB backup
Sound:
int REALTEK hd
Case:
CHAMBRO spider silver black
PSU:
650w corsair TXD
Optical drives:
DVD-RW NEC x2
Mice & keyboard:
genuis neki keyboard illuminate blue
Internet:
adsl telekom 1Mb
OS & Browser:
win 7 x64
pozz braco forumasi,
ne znam dali je ova tema bila ja je nisam nasao ali me muci jedna stvar...naime ja koristim win7 x64 i pokusavam da sherujem folder da bi ga druga masina koja koristi win7 x32 videla...meni je namestena mreza na public i na toj drugoj masini isto...zastita kis 2010 i iskljucio sam da trazi pasword na sherovanim folderima ubacio everyone dao permision na read/write ma sve uradio kako treba al.....muka je sto kad sherujem folder na mom kompu ovaj drugi ga ne vidi i obrnuto ....povezivanje je preko hg520s rutera tj.moja makina je lan kablom a ova druga wireless karticom....probao sam jos danas i jedan laptop sa svezim win7 x32 i ne vredi jednostavno sherovani folderi kao da ne postoje ....sta da radim :)
 
S

stalja

Guest


Ako si definisao homegroup onda stavi njega. Ja sam stavio everyone

edit: Koji sam nub nisam pročitao da si sve uradio. Jedino što je meni pravilo muku je kasperski internet security (tj pravilo je cimeru koji drži to na svom kompu)
 

mcminipc

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.11.2009.
Poruka
164
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd phenom II x4 955 BE + sytche mugen 2 bruka
Motherboard:
Gigabyte MA790GPT-ud3h
RAM:
2x2 GB Kingston Hyper x1333 mhz
VGA & cooler:
saphire HD 5850 1GB
Display:
philips 19'' 1280x1024
HDD:
2x250 gb RAID 0 + 500 GB backup
Sound:
int REALTEK hd
Case:
CHAMBRO spider silver black
PSU:
650w corsair TXD
Optical drives:
DVD-RW NEC x2
Mice & keyboard:
genuis neki keyboard illuminate blue
Internet:
adsl telekom 1Mb
OS & Browser:
win 7 x64
e pa izgleda da je do kasperskog tj.kis-a naime sve sam probao i ne vredi...sad nemam taj drugi komp ali imam dva zakljucka ili je do kaspera ili je do toga da nesto smeta kad je jedan w7 x32 a drugi x64 mada mi je to nemoguce....znaci kaspersky ostaje kao krivac posto on ima firewall u sebi i onemugucava cak i pingovanje medju makinama,....aj jos neko ako je ima slican problem ili zna resenje neka pise ....:)
 
Vrh