• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

samsung I9505 unistava slike

boris

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
28.04.2013.
Poruka
88
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
vec duze vreme imam problem da kada nesto uslikam ili napravim video desi se da kada udjem u galeriju to se obrise.Samo stoji crna slika i usredini onaj znak kao za kontakt i pise da ne postoji.Koristim lolipop 5.0.1 mada mislim da to nema veze.Nisam tel.rutovao.E sad memorisku imam jos od Nokie N85 znaci stara nekih mozda 5godina,cak je mem.Made in Nokia.Dal to nema veze...tel.sam vise puta vracao na fabricki preko onaj recovery detaljno sve brisao ali nije pomoglo.Ljubitelj sam Samsunga ali na kraju ce me iznervirati i uzecu Sony m4 jer meni su slike sve posto dosta putujem i ne mogu da podnesem da nemam uspomene....
 

Proday

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.825
Rezultat reagovanja
91
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba A500 1GH
CPU & cooler:
i5 430M
Motherboard:
Intel HM55
RAM:
2x4GB DDR3
VGA & cooler:
G-Force 330M
Display:
Samsung 32"
HDD:
SSD Crucial M4 512gb
Sound:
Integrated
Case:
Belo 16 inca
PSU:
Neko 220V
Optical drives:
Blue ray RW
Mice & keyboard:
Razer DeathAdder i MS4000
Internet:
Telekom Adsl 10/1
OS & Browser:
Windows 8 Ent x64
Other:
HTC Desire S
Pa do memorijske moze biti jedino ako ti je izabrano da na nju cuvas slike. Ako ih skladistis na telefon, a one nestaju e tu onda nesto ne valja!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 

boris

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
28.04.2013.
Poruka
88
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Nisam probao da mi slike budu na tel....probacu par dana da vidim...
 

Proday

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.825
Rezultat reagovanja
91
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba A500 1GH
CPU & cooler:
i5 430M
Motherboard:
Intel HM55
RAM:
2x4GB DDR3
VGA & cooler:
G-Force 330M
Display:
Samsung 32"
HDD:
SSD Crucial M4 512gb
Sound:
Integrated
Case:
Belo 16 inca
PSU:
Neko 220V
Optical drives:
Blue ray RW
Mice & keyboard:
Razer DeathAdder i MS4000
Internet:
Telekom Adsl 10/1
OS & Browser:
Windows 8 Ent x64
Other:
HTC Desire S
Pa uvek ides sistemom eliminacije ;)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 

boris

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
28.04.2013.
Poruka
88
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Vase misljenje..

Znam da ne bi trebao da pisem o razlicitim temama ali izvinite,da ne otvaram opet temu.Posto posle dugogodisnjeg koriscenja Samsunga resio sam da vise tu marku telefona ne koristim recite mi vase misljenje posle pojacanu verzuju S4 koji mobilni da uzmem.Opredelio bih se za Sony,jer dosta znam ljude koji imaju tu marku i kazu da nemaju nekih bagova sa galerijom,i da im baterija traje mnogo duze nego na bilo koji Samsung(izuzev S6).Sta je bolje:Sony M4 Aqua ili Sony Z1?Ja telefon koristim dosta za selfi(m4 kao ima prednju od 5 a Z1 2),ali kakva su vasa iskustva sa ova dva telefona???Koji je bolji,???Hvala vam unapred
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Sve dok trazis nešto i odlucujes se za brend, nećeš naći sta valja... Ok, Samsung nećeš ali posle ne biraš po brendu vec po onome za sta tebi telefon najviše treba. I Sony i LG su dosta ispeglani ali lepo radi i Huawei i Meizu i Xiaomi pa i bolji Alcateli isl..
Sony Z1 npr, ne mozes da porediš sa M4 jer to nisu telefoni istog ranga, ne može M4 imati bolji HW od Z serije...


Sent from mighty voodoo magic ;)
 
Vrh