• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Samsung A8 ili Honor 10 ?

Djokara96

PCAXE Member
Učlanjen(a)
26.09.2017.
Poruka
383
Rezultat reagovanja
49
Moja konfiguracija
Da li se isplati 70e vise dati za ovaj Honor i ako neko ima iskustva sa A8 dobro bi mi doslo da ga podeli sa mnom :)
 

uniqueyounick

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
06.08.2015.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Svakako da se isplati dati 70 eur vise. Honor 10 je bukvalno za klasu bolji telefon. Ima 1,5-2 puta brzi procesor, dosta bolju reprodukciju boja na ekranu, veci ekran, 2 puta vise rama itd. Softversko iskustvo svakako nije na visokom nivou, ali kao korisnik Huawei i Honor telefona mogu ti reci da ces dobijati bezbednosna azuriranja na svakih 20-25 dana u naredne 2 godine, kao i kompletno azuriranje sa x na y verziju androida. Ako ti je baterija presudna, ocekujem da su slicne, s obzirom da je A8 manji potrosac ali ima i bateriju manjeg kapaciteta. Uvek mozes da otvoris benchmark rezultate na internetu pa da uporedis.
 
Vrh