• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

RX 590 fatboy

Луле

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.08.2022.
Poruka
13
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Graficka nije nikada otvarana do pre mesec dana, kada sam je ja otvorio i zamenio termalnu pastu.

Od poslednjeg update-a drajvera iz oktobra meseca poceli su mi problemi sa pucanjem drajvera i izbacivanja iz igre i gasenja slike sa ekrana. . .

"Driver timeout crash" i slicno .

Nemam nekog strucnog ko bi to uspeo da resi, ostalo je i flash biosa graficke da se proba, ali nije imao ko da mi uradi a ja ne umem. . .

Zatim sam nasao resenje : Overklokovao sam je automatski preko amd adrenalin programa, povecao +20% power limit i samo tako radi !

Sta bi mogao sa bude uzrok ovoga, da li moze da se resi nekako, flash biosa mozda?
 

Djolekg

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2016.
Poruka
9.223
Rezultat reagovanja
5.294
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 3770K(4.4ghz),-BeQuiet pure rock slim
Motherboard:
AsRock p67 pro
RAM:
hyperx fury 12 GB DDR3 1600 mhz cl10
VGA & cooler:
Sapphire Nitro + RX 580 4gb
Display:
Asus vg248qe 144hz
HDD:
hdd(wd blue 500gb),ssd(adata su650 240gb)
Sound:
Logitech G230
Case:
cooler master elite
PSU:
Corsair RM1000x
Mice & keyboard:
HyperX pulsefire fps pro,Cooler master Masterkeys Pro M,Podloga - Zowie G-SR
Internet:
sbb 150/10
OS & Browser:
windows 10 pro 64bit
Other:
xaomi redmi note 8 pro
Flesh biosa ne može.Tj može,ako prethodno ustanoviš kao i sad kad si joj dao više struje,i to joj je pomoglo,pa namestiš satove,pa ti neko odradi bios i fleshujes.
Ovako sa standardnim ako puca,puca ce i sa drugim fabričkim,malte ne skidaš isti.
Ako karta poseduje swich dugme za dual bios prebaci na drugi i vidi dal ima razlike.
 

Nenad94

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.11.2022.
Poruka
119
Rezultat reagovanja
18
Moja konfiguracija
Graficka nije nikada otvarana do pre mesec dana, kada sam je ja otvorio i zamenio termalnu pastu.

Od poslednjeg update-a drajvera iz oktobra meseca poceli su mi problemi sa pucanjem drajvera i izbacivanja iz igre i gasenja slike sa ekrana. . .

"Driver timeout crash" i slicno .

Nemam nekog strucnog ko bi to uspeo da resi, ostalo je i flash biosa graficke da se proba, ali nije imao ko da mi uradi a ja ne umem. . .

Zatim sam nasao resenje : Overklokovao sam je automatski preko amd adrenalin programa, povecao +20% power limit i samo tako radi !

Sta bi mogao sa bude uzrok ovoga, da li moze da se resi nekako, flash biosa mozda?
gasenja slike sa ekrana? da li mozda cujes zvuk u pozadini ili slicno ili ti sve zamrzne?
 

Nexy :)

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
06.05.2022.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Graficka nije nikada otvarana do pre mesec dana, kada sam je ja otvorio i zamenio termalnu pastu.

Od poslednjeg update-a drajvera iz oktobra meseca poceli su mi problemi sa pucanjem drajvera i izbacivanja iz igre i gasenja slike sa ekrana. . .

"Driver timeout crash" i slicno .

Nemam nekog strucnog ko bi to uspeo da resi, ostalo je i flash biosa graficke da se proba, ali nije imao ko da mi uradi a ja ne umem. . .

Zatim sam nasao resenje : Overklokovao sam je automatski preko amd adrenalin programa, povecao +20% power limit i samo tako radi !

Sta bi mogao sa bude uzrok ovoga, da li moze da se resi nekako, flash biosa mozda?
Da li si resio problem
 
Vrh