• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Redragon Bio H801 Headset

Darko Galesev

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.04.2020.
Poruka
10
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav svima, ..
U poslednje vreme imam problem sa ovim headsetom, glavni problem je taj da kada se pomeram na stolici, leva slucalica, iz koje izlazi kabl, gubi zvuk. Ne izgubi ga za stalno vec samo na momente prestane da radi pa ponovo radi, ja sam probao da pomeram kabl ali tada nisam zapazio promene.
Inace od kad sam ih kupio, kada upalim bass mode na slusalicama, imam sustanje u slusalicama, bile su odlicne.

pacfi002

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
04.11.2020.
Poruka
13
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Imam isti hedset,ista stvar mi se desava....
***iga,izgubio sam garanciju svoju,ali ako si ti malo odgovorniji od mene i imas je idalje,probaj da odneses u prodavnicu gde su kupljene i da vidis da ti zamene.
Bukvalno iste probleme imam,tako da verovatno imaju neki svoj rok trajanja,a slusalice kidaju ovako,jbg...Sustanje je tako fabricki ja bih rekao,jer se to desava i meni i jos par drugara koji imaju iste.Pozdrav druze ;)

Darko Galesev

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.04.2020.
Poruka
10
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam isti hedset,ista stvar mi se desava....
***iga,izgubio sam garanciju svoju,ali ako si ti malo odgovorniji od mene i imas je idalje,probaj da odneses u prodavnicu gde su kupljene i da vidis da ti zamene.
Bukvalno iste probleme imam,tako da verovatno imaju neki svoj rok trajanja,a slusalice kidaju ovako,jbg...Sustanje je tako fabricki ja bih rekao,jer se to desava i meni i jos par drugara koji imaju iste.Pozdrav druze ;)
Mislim da imam garanciju, e sad one su kupljene u gigatronu a gigatron ih nema vise na stanju pa ne znam kako ce to proci

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.209
Rezultat reagovanja
892
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 9700 4.7GHz /Megahalems C2
Motherboard:
ASRock Z370 Pro4
RAM:
2x8GB 3200 HyperX Predator @3400 C16
VGA & cooler:
Gainward Phoenix 1070 Ti
Display:
AOC 27G2U/BK
HDD:
250GB Evo860 + WD Blue M.2 500GB + 1TB Seagate
Sound:
Yamaha RX-V550 + Xonar U5 + Monitor Audio + JBL Monitor sub + sennh. HD435 + AKG K92
Case:
Black Widow /4x Arctic P12 PST case fans
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
da!
OS & Browser:
Winjdows 10 64 bajta kuku lele edition
Mislim da imam garanciju, e sad one su kupljene u gigatronu a gigatron ih nema vise na stanju pa ne znam kako ce to proci
Gigatron oce i pare da vrati ako neces drugi uredjaj ili zamenu. Zato su u nacelu i skuplja radnja od drugih superkomercijalnih. Za sve za sta nisam siguran, ja kod njih uzmem, pa vratim ako ne valja (vratim, zamenim, stagod)

Djolekg

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2016.
Poruka
5.315
Rezultat reagovanja
1.967
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 3770K(4.4ghz),-BeQuiet pure rock slim
Motherboard:
AsRock p67 pro
RAM:
hyperx fury 12 GB DDR3 1600 mhz cl10
VGA & cooler:
Sapphire Nitro + RX 580 4gb
Display:
Asus vg248qe 144hz
HDD:
hdd(wd blue 500gb),ssd(adata su650 240gb)
Sound:
Logitech G230
Case:
cooler master elite
PSU:
Corsair RM1000x
Mice & keyboard:
HyperX pulsefire fps pro,Cooler master Masterkeys Pro M,Podloga - Zowie G-SR
Internet:
sbb 150/10
OS & Browser:
windows 10 pro 64bit
Other:
xaomi redmi note 8 pro
Do 3000 din bez problema vratis koji god izgovor imas,preko te cifre moraju da pisu neke gluposti...

Darko Galesev

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.04.2020.
Poruka
10
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Hvala vam svima u svakom slučaju, otići ću pa ću videti sa njima, lep pozz svima!❤

Vrh