• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Random crashuje pc

kodiak

Newcomer
Učlanjen(a)
28.07.2019.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Poz pre svega, novi sam na forumu pa ne znam da li sam pogodio pravi pdf ali treba mi pomoc.

Elem, pre 2 nedelje sam kupio BenQ XL2411z monitor na kupujemprodajem, radio je 2 nedelje perfektno ali od juče je krenuo da mi flashuje skrin na crno te slušalice dobijaju distorciju i ponavljaju isti ton konstantno i tako ostane.
Mislio sam da je možda napajanje flisovalo negde tako da sam samo ostavio komp upaljen nisam ništa radio i opet je "zabo", ne mogu reći krešovao jer ga ne restartuje već jednostavno ekran pređe u crno i slušalice zabodu te ga ja moram restartovati pc.
Jednom sam dobio notifikaciju da je drajver krešovao i da se vratio ali ne znam iz kog razloga, tražio sam na stranim forumima da li je neko imao ovakav problem ali neuspešno pa mislim da postoji neko ovde ko mi možda da neku sugestiju. :)
 
Vrh