• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

RAGE 2 objavio bolesno dobar trejler!

ilbb

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.06.2013.
Poruka
2.247
Rezultat reagovanja
265
Moja konfiguracija


Suviše "pink". Uopšte mi se ne sviđa što su napravili nekog pink Betmena, Ajronmena ili već šta, sa nekim bezveznim pink moćima i time uništili koncept igre. Još gore što su efekti tih moći i slično sve pink:
Capture.JPG


Onda imitacija Doom, kokneš protivnika iz njega iskače municija i slično.

Pijenje krvi i druge bolesne pink stvari:
Capture1.JPG

Tako cela igra je bolesna za bolesne, još fale zadrugari i farmeri za kompletan pink doživljaj.
 

BLEAGH

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
612
Rezultat reagovanja
325
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLEAGH
CPU & cooler:
I5-4460,Hyper 212 EVO
Motherboard:
Asus H81
RAM:
DDR3 HyperX 16GB
VGA & cooler:
Zotac 1060 6GB AMP
Display:
HP OMEN Z7Y57AA TN, TV Adler 43
HDD:
Transcend 220S 240GB , Toshiba 1TB
Sound:
Genius SW-HF2.1 1700
Case:
Raidmax V4 Blue
PSU:
Radimax 550W
Mice & keyboard:
Logitech G203 Prodigy & MS Thunder
Internet:
80/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64 , Firefox
Other:
Huawei P30 Pro VOG-L29
Ocigledno ne znas o cemu pricas.Efekti i pink boje nemaju nikakve veze sa tvojom zadrugom i farmom. Primer , ove godine izasao je FAR CRY New Dawn sa takoreci slicnim konceptom vizualnosti igri(PINK). Zasto ? Moje misljenje je da jednostavno zele da ostave utisak utisak VIVIDNOSTI(preizrazenosti necega ili neke boje) .Do sada se niko nije zalio na grafiku iz FC New Dawn vec na jadnu pricu. Takodje iako nisam igrao ovu igricu iz naslova se moze videti akcenat"Wasteland SUPERHERO" a mozemo se sloziti da skoro svaki super heroj datira iz neke davnine i verujem da su hteli da prestave igru nekim RETRO fazonom. Ukoliko ti RETRO ne znaci nista googlaj i informisi se malo a ne da bubas i lupas gluposti. Imas pravo na misljenje pa makar bilo i pogresno no ovo sto si ti napisao nije misljenje vec uvreda i prozivka za sve kojima se igra mozda i svidja.
 

ilbb

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.06.2013.
Poruka
2.247
Rezultat reagovanja
265
Moja konfiguracija
Ja imam sve ačivmente, sve trofeje i sve ambleme multiplejeru u RAGE igri, tako da sam više nego kvalifikovan da je krititkujem. Nema govora o bubanju u lupanju gluposti. RAGE je poslednja igra koja mi se svidela, a ovo ne liči ni blizu originalu. Na žalost sa RAGE-om je gejming za mene umro.

Retro ti je Doom 1, 2, 3, Duke Nukem 3d, HL1 i HL2, Return to castle wolfenstein, i ništa posle toga. Sigurno nije Doom 2016, kao ni ova. Iako ima likova koji tvrde da je Doom 2016 retro, samo ne znam šta? Ne možeš da nadogradiš oružije a da ne ispuniš sve čelendže, ačivmente i skupiš sve lutkice, zdravlje i municiju skupljaš Glory ubistvima, takvih stvari nije bilo u retro igricama, i takve stvari može da tvdi onaj koji nije igrao retro igrice. Retro ti je da kad imaš vremena malo odigraš i uživaš, možeš da snimiš kad hoćeš ne kao kod Doom-a 2016, ako ne ide malo čituješ, a ne da se ubijaš satima za neki čelendž da bi mogao da nadogradiš oružije da bi koknuo bosa. Ako ti fali municije onda se lomiš sa Glory ubistvima, koje kako vidim su ubacili i ovaj novi RAGE.

Ako nekog vređa moje mišljenje, izvinjavam se, šta da radim omatorio sam i ne shvatam novotarije i nemam vremena za iste.
 
Poslednja izmena:

BLEAGH

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
612
Rezultat reagovanja
325
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLEAGH
CPU & cooler:
I5-4460,Hyper 212 EVO
Motherboard:
Asus H81
RAM:
DDR3 HyperX 16GB
VGA & cooler:
Zotac 1060 6GB AMP
Display:
HP OMEN Z7Y57AA TN, TV Adler 43
HDD:
Transcend 220S 240GB , Toshiba 1TB
Sound:
Genius SW-HF2.1 1700
Case:
Raidmax V4 Blue
PSU:
Radimax 550W
Mice & keyboard:
Logitech G203 Prodigy & MS Thunder
Internet:
80/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64 , Firefox
Other:
Huawei P30 Pro VOG-L29
Vise sam mislio Retro kao stil koji se koristi u dizajnu gde su otud i boje koje ih karakterisu zato i ti efekti u Rage-u u purple-pink varijanti.
 
Vrh