• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Računar za video montažu

Deki1996

Newcomer
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav!
Nameravam da kupim računar jer počinjem da se bavim ozbiljnije video montažom, pa mi ovaj moj ne služi više. Plus počinjem da radim 3D animaciju u maya softveru, pretpostavljam da to zahteva još bolju grafiku i memoriju.
Budžet mi je oko 700e i ovo su komponente koje sam planirao da kupim:
Procesor: AMD AM4 Ryzen 5 Hexa Core 5500
Grafička: Gigabyte gtx 1650 4GB GDDR6
Ram: 16GB DDR4 3200mhz, Patriot
SSD: 512GB, Patriot P300 1700MBs/1100MBs
Napajanje: 700W Zeus
Matična: AM4 Gigabyte B450M H

Da li po vašem mišljenju ove komponente mogu da posluže za posao koji planiram? Ako ne, iznesi neki predlog sta bi trebalo da se menja. Hvala unapred, pozdrav.
 

pedja971

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
70
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
Pozdrav!
Nameravam da kupim računar jer počinjem da se bavim ozbiljnije video montažom, pa mi ovaj moj ne služi više. Plus počinjem da radim 3D animaciju u maya softveru, pretpostavljam da to zahteva još bolju grafiku i memoriju.
Budžet mi je oko 700e i ovo su komponente koje sam planirao da kupim:
Procesor: AMD AM4 Ryzen 5 Hexa Core 5500
Grafička: Gigabyte gtx 1650 4GB GDDR6
Ram: 16GB DDR4 3200mhz, Patriot
SSD: 512GB, Patriot P300 1700MBs/1100MBs
Napajanje: 700W Zeus
Matična: AM4 Gigabyte B450M H

Da li po vašem mišljenju ove komponente mogu da posluže za posao koji planiram? Ako ne, iznesi neki predlog sta bi trebalo da se menja. Hvala unapred, pozdrav.
e kad bi mogo da se cujes sa vesicem ima svoj jut jub kanal decko je fantazija koje znanje ima al ja ne znam kako da nadjes njegov broj tel inace zivi u padeju on kad ti sklopi racunar znaj da to ima da radi ko satic
 
Vrh