• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pucketanje u slusalicama tokom pojacavanja zvuka

CONE777

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.08.2020.
Poruka
111
Rezultat reagovanja
7
Moja konfiguracija
Ne pucketa uvek ali eto desi se pa me zanima da li ce crknuti ili kako resiti ako moze?
U pitanju je HyperX Alpha 2 godine su stare.
 

alex303

Banned
Učlanjen(a)
03.11.2010.
Poruka
419
Rezultat reagovanja
378
Moja konfiguracija
OS & Browser:
MS-DOS
To je istrošeni potenciometar i tu nema spasa. Kontakt sprej ti može kupiti par meseci i umanjiti efekat pucketanja ako je kojim slučajem ušla mikro prašina. Neki servis ti može zameniti potenciometar, ali tu se već postavlja pitanje isplativosti jer je kingston generalno smeće.
 

CONE777

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.08.2020.
Poruka
111
Rezultat reagovanja
7
Moja konfiguracija
To je istrošeni potenciometar i tu nema spasa. Kontakt sprej ti može kupiti par meseci i umanjiti efekat pucketanja ako je kojim slučajem ušla mikro prašina. Neki servis ti može zameniti potenciometar, ali tu se već postavlja pitanje isplativosti jer je kingston generalno smeće.
da reko bi da je prasina posto na vrhu slusalice ima 5 rupica sad nzm za sta su ali tu je uslo verovatno i pucketa samo kada pojacavam zvuk ovako rade odlicno
 
Vrh