• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ps3

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
Poz
Za online igranje za ps3 kako se zove ona karta od 50€ i ako zna neko neka mi sibne sajt za kupovinu te kartice poz i zafaljujem
 

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
Danas sin zae..bo akont na ps3 pa sam napravio drugi akount A od prvog akounta niti znam pasvord email adrese,niti pasvord account ps3 sve zaboravio isto tako Posto on igra stalno assassinsa moze li se kako prebaciti taj djavo na ovaj novi account, da nebi igrao sve ispocetka i ako moze .Kupio sam mu prije neki dan network karticu i to je otislo u zaborav izgleda ili ponovo moram da kupujem kartice da bi igrao online

Zafaljujem
 

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
Danas sin zae..bo akont na ps3 pa sam napravio drugi akount A od prvog akounta niti znam pasvord email adrese,niti pasvord account ps3 sve zaboravio isto tako Posto on igra stalno assassinsa moze li se kako prebaciti taj djavo na ovaj novi account, da nebi igrao sve ispocetka i ako moze .Kupio sam mu prije neki dan network karticu i to je otislo u zaborav izgleda ili ponovo moram da kupujem kartice da bi igrao online

Zafaljujem

Pronaso sam pasword :)
 
Vrh