• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problemi s Hard Diskom

Slaeksy

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.02.2017.
Poruka
15
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Lijep pozdrav,

Prije par dana sam rekao da cu nadograditi kompjuter pa sam se raspitao poslije nadogradnje trebam li i Windows srusiti. Dobio sam puno odgovora da trebam pa sam odlucio da cu to i napraviti. Trenutno imam HDD od 250Gb, ali kupio sam jos jedan od 1TB zanima me mogu li ja instalirati Windows na ovaj od 1TB i da se preko njega pokrece Windows, a ovaj od 250Gb da svejedno bude u kompjuteru jer na njemu imam dosta bitnih stvari. Ali da se ne koristi za pokretanje Windowsa.

Unaprijed hvala na odgovoru. :)
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Naravno, prosto k'o pracka, samo odaberes pri instalaciji drugi disk i resen problem. Kad budes ukljucivao verovatno ce traziti da odaberes koji Win da koristi, ali javi se ako bude bilo problema (ako bude pitao) i resicemo i to.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.054
Moja konfiguracija
Najbolje bi bilo da isključiš stari SSD fizički sa ploče prilikom instalacije Wina na novi.
 
Vrh