• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa SD karticom

Jockz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.02.2016.
Poruka
203
Rezultat reagovanja
27
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
I5 2400 & Artic Alpine GT 11 rev.2
Motherboard:
Intel DH67BL
RAM:
8GB
VGA & cooler:
RX 470 4GB
HDD:
Seagate Barracuda 500GB / SiliconPower 120GB
PSU:
FSP Aurum GOLD 400W
OS & Browser:
Windows 10 & Chrome
Pozdrav svima! Kao sto vidite po naslovu imam problema sa sd karticom. Kada ubodem u racunar sd karticu i odem u disk management nece nikako da mi ga otvori. Medjutim dok sam u disk management-u i u tom trenutnku bocnem sd karticu, sd kartica se pojavi kao disk 3 unallocated, ali problem je sto tad disk management zabode i ne mogu nista da uradim, probao sam i sa easeus - isti problem.
Kako je doslo do svega ovoga?
Na caletovom telefonu(lg k8 2017) sam namestio sd karticu kao internu memoriju, ono preko adb shell-a, sto je i radilo, medjutim njemu je smetalo sto su se aplikacije sporo ucitavale, sto je i logicno jer su na sd kartici, pa je hteo da mu vratim sve kao pre.. Kada sam pokusao ponovo preko adb shella da vratim izbacilo mi je neki java error, i onda telefon nije ocitavao sd karticu, tj. jeste ali kao nepodrzanu. Pokusao sam da je formatiram i preko telefona medjutim nije htelo. Da li da se oprostim sa karticom ili moze nekako da se namesti?

 
Vrh