• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa pregrevanjem komponenti.

Veljko01

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.09.2016.
Poruka
25
Rezultat reagovanja
1
Pozdrav svima,imam problem sa pregrevanjem graficke (r7 370 dolazi cak do 81 stepen) a procesor dolazi do 55 stepeni (fx 8320e) tokom igranja igrica.Ventilator se cuje veoma jako...ali sve ovo traje kada igram igrice ovako je sve u redu.Inace skoro sam kupio novo napajanje,koje je dobro za ovu konfiguraciju,a graficku koja mi nije radila sam "popravio" pecenjem u rerni posto sam tako gledao da rade na YT..i proradila je ali sada imam ovaj problem. Pomoc!

TimeBanditBouncer

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.10.2016.
Poruka
500
Rezultat reagovanja
108
Pa i moja dodje u nekim igrama na 80 C i procesor na 50 C i nista ne fali. Ma da sam citao da te r7 370 imaju problem sa pregrevanjem.

BLEAGH

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
304
Rezultat reagovanja
115
Koliko dugo nije menjana CPU pasta, ako nije dugo eto ti posla.

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
929
E pa jbg sada bolje da si gurno dva mala crnca u kuciste da mlate palminim liscem da ti hlade procesor i graficku.

Mislim malo sale ali sada ozbiljno, na tako dve ozbiljne komponente ti stavljas kinesku pastu. I sada se cudis sto ne radi. Lepo odmah ujutru u prodavnicu racuanrskih delova i kupis ovo:

Dodatna oprema | Pasta za hladnjak Arctic MX-2 | Emmi online shop, prodaja: racunari, laptopovi, TFT monitori, netbook i notebook računari, foto oprema...

Promenis pastu na CPU - GPU i dodjes ovde i kazes hvala.

shonZee94

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.06.2015.
Poruka
193
Rezultat reagovanja
22
@Dragan.P "Promenis pastu na CPU - GPU i dodjes ovde i kazes hvala." :rotf:
@Veljko01 Druze sto se tice procesora temperatura je ok, bitno je da ne ide na 60c, to bi bilo lose. Inace, nisi nam ni rekao sa cime hladis taj procesor, ali nije ni bitno, samo poslusaj Dragana i zameni to sranjce od paste :) Inace mozda ti se grafa jos nije ohladila od sporeta. :D salim se :D

Poslednja izmena:

Veljko01

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.09.2016.
Poruka
25
Rezultat reagovanja
1
E pa jbg sada bolje da si gurno dva mala crnca u kuciste da mlate palminim liscem da ti hlade procesor i graficku.

Mislim malo sale ali sada ozbiljno, na tako dve ozbiljne komponente ti stavljas kinesku pastu. I sada se cudis sto ne radi. Lepo odmah ujutru u prodavnicu racuanrskih delova i kupis ovo:

Dodatna oprema | Pasta za hladnjak Arctic MX-2 | Emmi online shop, prodaja: racunari, laptopovi, TFT monitori, netbook i notebook računari, foto oprema...

Promenis pastu na CPU - GPU i dodjes ovde i kazes hvala.
Sutra idem da kupimm:japonosan:

Veljko01

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.09.2016.
Poruka
25
Rezultat reagovanja
1
@Dragan.P "Promenis pastu na CPU - GPU i dodjes ovde i kazes hvala." :rotf:
@Veljko01 Druze sto se tice procesora temperatura je ok, bitno je da ne ide na 60c, to bi bilo lose. Inace, nisi nam ni rekao sa cime hladis taj procesor, ali nije ni bitno, samo poslusaj Dragana i zameni to sranjce od paste :) Inace mozda ti se grafa jos nije ohladila od sporeta. :D salim se :D
Hahahahaa moozdaa...Sutra cu nabaviti pastu pa javljam sta budee:thumb:

Vrh