• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Проблем са форс фидбеком на волану thrustmaster f430 force feedback

N1kola

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.05.2019.
Poruka
67
Rezultat reagovanja
7
Moja konfiguracija
Поздрав имам проблем са форс фидбеку на овом волану, наиме у контрол панелу све опцие фф раде, али у појединим игрицама фф не постоји одједном. Нпр у Етс2 и Атс фф ради перфектно, дол у Асето корси и Проџект Карс не ради никако а у ф1 игрицама час ради час не. На оба компа која имам је иста ситуација. Поскидао сам најновије драјвере, мењао усб улазе али ништа. Јел зна неко до чега може бити. Волан је када сам га купио радио у свим играма нормално нисам користио једно 2,3 месеца и сада неће...
 

sonnenrad123

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.07.2019.
Poruka
92
Rezultat reagovanja
37
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 2600, CM Hyper 212 BlackEdition
Motherboard:
Gigabyte Aorus B450M
RAM:
2x8gb HyperX Fury 3200Mhz ddr4
VGA & cooler:
AORUS GTX1080Ti Xtreme
Display:
Asus VG248QE
Case:
CoolerMaster MasterBox MB511
PSU:
SEASONIC Focus Plus 850 Platinum 850W
Mice & keyboard:
Steelseries Rival 110 & Hyperx alloy fps pro
Assetto Corsa ume da bude problematicna sa volanima koji nemaju 900 stepeni rotacije. Jesi probao sa content managerom sto se tice assetto corse, da li si proverio napajanje volana?
Poslacu ti u DM fb grupu(normalno na engleskom moras pitati jer je worldwide), gde se okupljamo svi koji u slobodno vreme se igramo sa simulation driftom, mora da ima neko ko ima ako ne isti volan kao tvoj onda slican sa 900 stepeni rotacije da ti pomogne. Ja sam jos uvek na gear driven g29ci. Tvoj je belt ako se ne varam.
 
Vrh