• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa 3.5mm džekom na telefonu

Misa95

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
16.02.2016.
Poruka
34
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 3 2200g
Motherboard:
Gygabite AB350m
RAM:
Kingston Black Fury 4gb 2666 mhz
Display:
Amd RX-550 2gb DDR5
Pozdrav,

Imam problem sa telefonom, nemam mogućnost da ubacim slušalice do kraja u džek pošto se u njemu nalazi nešto kao komad gume(nije deo slušalice). Pokušavao sam sa čackalicom i spajalicom da izvučem, a jedino što mi uspevalo je da pomerim na stranu ono strano telo ili šta već to unutra.

Imate li kakvu ideju šta raditi...da li ta "guma" može biti intergalni deo telefona koja ne stoji više na svom mestu i ne sme se dirati?

Nije mi baš pametno da ga nosim u servis obzirom na okolnosti koje su nas zahvatile.
 

Dali

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.12.2015.
Poruka
487
Rezultat reagovanja
1.355
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen7 2700x / Brocken 3 Black Edition - Alpenföhn
Motherboard:
Asus Crosshair Hero VII wi-fi
RAM:
16GB G.Skill DDR4 3000
VGA & cooler:
SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ Special Edition 8GB
Display:
LG 29WK600-W & Samsung 40' UHD Smart tv
HDD:
Samsung 250 GB 970 evo,Transcend TS240GSSD220S,WDC WD30EZRX-00D8PB0,
Sound:
Logitech Z906
Case:
Cooler Master Stormtrooper
PSU:
THERMALTAKE Toughpower GF1 850W V2
Mice & keyboard:
Logitech K400r, A4Tech Bloody keyboard ,A4Tech Bloody R70 mouse,Logitech MX
Pozdrav,

Imam problem sa telefonom, nemam mogućnost da ubacim slušalice do kraja u džek pošto se u njemu nalazi nešto kao komad gume(nije deo slušalice). Pokušavao sam sa čackalicom i spajalicom da izvučem, a jedino što mi uspevalo je da pomerim na stranu ono strano telo ili šta već to unutra.

Imate li kakvu ideju šta raditi...da li ta "guma" može biti intergalni deo telefona koja ne stoji više na svom mestu i ne sme se dirati?

Nije mi baš pametno da ga nosim u servis obzirom na okolnosti koje su nas zahvatile.
Može.
 
Vrh