• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem na maticnoj

FileX

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
04.02.2016.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav,evo ovako imam neku brend maticnu koja je starija i do sad je sve radilo kako treba,ali pre par dana mi se ugasio monitor i od tad ne ne pali vise.Prvo sam mislio da je ram sve je bilo u redu onda sam restartovao bios i opet nista i onda sam povezao kabal od monitora direktno na maticnu (integrisanu grafiku) racunar se upalio normalno,pomislio sam da nije do graficke skinuo sam tu i stavio drugu dobio sak sliku jako losu bez boja i sa jako puno mrtvih piksela po ekranu i kad dodje do pokretanje windowsa opet je crna slika i nista se ne desava.Ako neko zna u cemu je problem neka odgovori bio bih mu jako zahvalan.
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Mozda su se drajveri zeznuli, pokusaj iz safe moda da obrises drajvere koje imas pa prikljuci ponovo monitor na graficku pa vidi jel ima problema ako ih ima znaci da je graficka rikavela ako ne pokusaj ponovo nove i svezije drajvere da stavis.
 

FileX

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
04.02.2016.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Mozda su se drajveri zeznuli, pokusaj iz safe moda da obrises drajvere koje imas pa prikljuci ponovo monitor na graficku pa vidi jel ima problema ako ih ima znaci da je graficka rikavela ako ne pokusaj ponovo nove i svezije drajvere da stavis.
Obe graficke su ispravne i isprobane na drugom racunaru,jel postoji sansa da ga zeza 6 pinski konektor koji ide u njih iz napajanja?
 
Vrh