• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Primenjeno softversko inzenjerstvo

Nemanja65

Newcomer
Učlanjen(a)
30.04.2018.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Student sam prve godine primenjenog softverskog inzenjerstva na FTN-u i Novom Sadu. Ovaj smer je stvoren za potrebe DMS kompanije koja se bavi elektroenergetikom, tako da se sem programiranja uci i dosta elektroenergetskih predmeta na visim godinama. Medjutim, meni smeta sto su zbog toga zapostavljeni predmeti koji se bave algoritmima, masinskim ucenjem i vestackom inteligencijom, sto mene svakako vise zanima nego elektroenergetika. Hteo sam da zamolim nekog ko je malo vise upoznat sa ovim studijskim programom i programiranjem uopste, da me savetuje da li da probam da se prebacim na E2 posle prve godine, dok jos nije kasno, ili da ostanen na ovom smeru i na visim godinama sam uciti ove oblasti. I takodje, zeleo bih da znam kakve su sanse pri zaposljavanju u drugim kompanijama sem DMS-a za studente ovog smera
 
Vrh