• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pozdrav clanovi

David Tomic

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.06.2020.
Poruka
26
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Pozdrav ekipo,moje ime je David imam osamnaest godina dolazim iz Kraljeva.Zavrsio sam masinsku skolu,sada nastavljam svoje skolovanje pa sta mi Bog da.:mir

Racunare sam zavoleo jos kao decak i obozavam video igre.
Svoj prvi racunar sam dobio 2006 godine i mislim da je tada krenula ta zanimacija za tehniku i racunare.Obozavao sam da gledam kako neko sklapa racunar to me je smirivalo na neki nacin.
Oduvek me je zanimalo to kako izgleda kada se sklapaju profesionalne masine,sta sve moze da se napravi od "obicnog" kucista.Sate i sate sam proveo gledajuci takve video klipove.
Dosta sam gledao Duleta i ostale jutjubere kako sklapaju racunare,a i samim tim sam se nekako "pronasao" u svetu racunara jer me tehnika veoma zanima.
I tako na osnovu odgledanih videa sa AXE kanala pokusao sam da "sklopim" racunar koji je na kraju zavrsio u servisu na sklapanje,ali Boze moj za sve postoji prvi put :D .

Na forum sam slucajno naleteo jer mi je trebala neka pomoc i postao sam najbrze izhejtovana osoba na forumu :troll::troll:.
Tako da dragi clanovi znam da budem naporan,otvoren sam za bilo kakve kritike,pohvale,ali uvredljivi komentari me ne pogadjaju.
Ukoliko mogu rado cu pomoci ostalim clanovima.
Tako da nadam se da cu se "uklopiti" u ekipu sa malih ekrana.
Pozdrav za sve!:thumb:
 
Poslednja izmena:
Vrh