• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pomoć oko izbora kamere - budžet oko 600e

Nenad (Mmedia Mreza)

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.03.2017.
Poruka
55
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Mmedia-Mreza-PC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 7 1700
Motherboard:
ASUS ORUNER B350M-A
RAM:
G.SKILL 16GB DDR4
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
Display:
LG 28-incha
Internet:
SBB
Pozdrav prosli put ste mi pomogli oko kupovine racunara, evo koristim ga vec skoro godinu dana i odlicanu konfiguraciju ste mi predlozili. Ovoga puta mi treba pomoc oko odabira kamere ili kamkodera.

U principu treba mi Digitalni Fotoaparat DSLR ili kamkoder, mada vise sam za fotoaparat.

Bitno mi je ali ne od od kljucne vaznosti da moze da se poveze eksterni mikrofon i da ima kvalitetno full HD snimanje po mogucnosti da je pogodan i za nocne uslove odnosno sa slabijim osvetljenjem.

Razmisljao sam izmedju Canon 600D posto je kao popularan i Nikon D3400 i ako sam vise za nikon nazalost od ovog sam odustao jer ne može eksterni mikrofon, a opet ima full HD u 60fps-a .. dok Canon 600D ima u 30fps-a ...

Znam osnovne stvari o fotografiji i aparatima, ali nisam neko ko je profi pa bi mi Vaša pomoć oko izbora
dosta pomogla.

Budžet je oko 600E ali ako predje malo nije strašno znaci oko 70 000 dinara odnosno oko 600e.
 

Nenad (Mmedia Mreza)

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.03.2017.
Poruka
55
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Mmedia-Mreza-PC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 7 1700
Motherboard:
ASUS ORUNER B350M-A
RAM:
G.SKILL 16GB DDR4
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
Display:
LG 28-incha
Internet:
SBB
i jos jedno pitanje ako bih kupio polovno na sta treba da obratim paznju? Vidim da po oglasima uvek pise broj okidanja, jel to samo zele da kazu koliko je zaista koriscen aparat ili aparati imaju ogranicen broj okidanja, to mi nikako nije jasno, kao napr. sto projektori imaju
odredjen vek trajanja one lape, da li tako nesto vazi i za ove aparate cim navode broj okidanja?
 
Vrh